Житомиряни не можуть “покласти” дідуся в лікарню

Житомиряни не можуть "покласти" дідуся в лікарню

Житомиряни не можуть “покласти” дідуся в лікарню

Сьогодні, 14:31

На час пандемії в лікарнях, аби оформити людину на лікування в будь-яке відділення, вимагають від пацієнтів тест на коронавірус.

Проте, чи мають відмовити у лікуванні дуже хворому пацієнту, цікавиться житомирянка Катерина Ушакова.

Прошу вашої поради: У дідуся пневмонія (ковідна чи ні – не знаємо, тест не здавав). 10 днів він лікувався вдома за рекомендацією сімейного лікаря. Зараз йому стало гірше, а він після 2 інфарктів тому ми звісно одразу поїхали на Богунію в лікарню. Нам відмовили у лікуванні аргументуючи це тим що “у нас відділення чисте тут нема ковідних, а ви не маєте тесту. Хай сімейний лікар Вами займається і дає направлення на всі тести і аналіз крові”. Наголошую – діду дійсно погано сьогодні, людина 65 років і після 2 інфарктів. Що робити в такій ситуації? Телефонували сімейному лікарю – каже: “Вони просто не хочуть брати Вас, їдьте ще раз і наглійте кажіть хай кладуть в лікарню”. Це взагалі як? Куди дзвонити? Як покласти діда в лікарню? Йому ж гірше і гірше”, – звернулась житомирянка.

  Житель Житомирської області став срібним призером чемпіонату України з чоловічого бодібілдингу. ФОТО

Житомирянці порадили звернутися на “Гарячу лінію” міністерства.

“0-800-60-20-19 дзвоніть це “гаряча лінія” МОЗУ. Ось тільки що Міністр сказав, що якщо не можете додзвонитися до сімейного лікаря і є питання”, – радять містяни.