Народні депутати офіційно закликали суддів КСУ піти у відставку

Народні депутати офіційно закликали суддів КСУ піти у відставку

Народні депутати офіційно закликали суддів КСУ піти у відставку

Сьогодні, 14:12

У залі парламенту зачитали звернення до суддів Конституційного суду від імені різних політичних партій із закликом піти у відставку за власним бажанням.

Народні депутати України у вівторок, 3 листопада, в сесійній залі озвучили заяву до суддів Конституційного Суду, в якій закликають їх піти у відставку за власним бажанням.

“Заява народних депутатів України різних політичних фракцій і груп. Підтверджуючи відданість ідеалам і принципам демократії, верховенства права і поваги і захисту прав людини, незважаючи на виняткову важливу роль, яку покликаний відігравати КСУ, підкреслюючи важливість забезпечення суспільної довіри громадськості до КСУ, зважаючи на запити українського народу… народні депутати України закликають КСУ вжити всіх необхідних заходів щодо відновлення дієвості свого функціонування з урахуванням обраного Україною європейського і євроатлантичного курсу”, – заявив нардеп Олександр Бакумов з фракції Слуга народу під час озвучування заяви.

Це звернення підтримали представники різних політичних партій в парламенті.

Також депутати закликали суддів КСУ, які підтримали рішення від 27 жовтня про неконституційність закону про відповідальність за брехню в декларації, скласти із себе повноваження суддів КСУ за власним бажанням, або ж подати невідкладно у відставку.

Джерело статті: ua.korrespondent.net
  Травматолог Алексей Бойко: «Чтобы пожилому человеку избежать переломов, лучше никуда не спешить»