Виконком підвищив на 100 гривень вартість ПЛР-тесту у дитячій поліклініці

Виконком підвищив на 100 гривень вартість ПЛР-тесту у дитячій поліклініці

Виконком підвищив на 100 гривень вартість ПЛР-тесту у дитячій поліклініці

Сьогодні, 12:56

Сьогодні, 4 листопада, виконавчий комітет Житомирської міської ради підвищив вартість ПЛР-тестування на COVID-19 у дитячій поліклініці імені В.Й. Башека. Тепер ціна складатиме 1100 грн замість 998 грн.

“Встановити тариф на послугу з виявлення РНК вірусу COVID-19 методом ПЛР-діагностики, що надається у відділі ПЛР-діагностики клініко-діагностичної лабораторії комунального підприємства “Дитяча лікарня імені В.Й. Башека” Житомирської міської ради у розмірі 1100,00 грн. Ввести тариф в дію з дня прийняття цього рішення. Визнати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 28.07.2020 № 855 “Про проведення обстежень на COVID-19 методом ПЛР-діагностики” та пункти 1, 2 додатка до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 17.06.2020 №670 “Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним підприємством “Дитяча лікарня імені В.Й. Башека” Житомирської міської ради”, – йдеться у проєкті рішення.

Заступниця міського голови Світлана Ольшанська зазначає, що виконком збільшив вартість через збільшені витрати.

  Погода в Україні влітку принесе пекельну спеку і засуху: синоптик оновив прогноз

“Враховуючи те, що з 1 вересня збільшилась мінімальна заробітна плата і також змінився курс долара то на основні витратні матеріали підвищуємо. Рентабельність ніхто не чіпав, прибутку там як такого немає, а витрати ростуть”, – каже Світлана Ольшанська.