Житомирський бюджет недоотримав 86 мільйонів гривень

Житомирський бюджет недоотримав 86 мільйонів гривень

Житомирський бюджет недоотримав 86 мільйонів гривень

Сьогодні, 14:41

За три квартали у 2020 році бюджет Житомирської міської ОТГ недоотримав 85,8 млн грн.

“За 9 місяців бюджет недовиконаний на 85,8 мільйона гривень, або виконаний на 94%. У порівнянні з 9 місяцями 2019 року маємо зростання на 7,1%. Аналогічна ситуація по показниках спеціального фонду, хочу сказати, що ту всі показники виконані – по бюджету розвитку, по цільовому фонду і фонду природи. У порівнянні з попереднім періодом минулого року також маємо позитивну динаміку без врахування разових продаж. В цілому доходи від річного показника виконані на 71%. На сьогодні у нас в бюджеті заплановані планові показники 110% до попереднього року. Маємо факт 7,1%, ми за дев’ять місяців втратили майже 179 мільйонів, за рік це може бути близько 200 мільйонів гривень втрат”, – заявляє директор фіндепартаменту Діна Прохорчук.

Директор фінансового департаменту додає, що бюджет Житомирської міської ОТГ зріс на 7,1% у порівнянні з 2019 роком.

“Якщо дивитися поквартально, то в І кварталі ми мали зростання майже 19%, ІІ квартал – 0%, без зростання, ІІІ квартал – 3,7%.Якщо порівнювати з іншими обласними центрами, то по місту Чернівці динаміка взагалі від’ємна – 98,8%, по інших – максимум до 8% зростання, тобто ми десь посередині”, – каже Діна Прохорчук.

  Хто і навіщо вирізав у центрі Житомира півтора десятка здорових дерев? ФОТО

Директор фінансового департаменту сподівається, що 2020 рік Житомирська міська ОТГ закінчить з мінімальною заборгованістю.

“Але для цього має працювати бізнес, враховуючи ті умови, які склалися, інакше навіть захищені видатки нам буде дуже важко профінансувати”, – додає заступниця міського голови Житомира Світлана Ольшанська.