Туреччина посилює карантин: обмежать роботу салонів краси, ресторанів і театрів

Туреччина посилює карантин: обмежать роботу салонів краси, ресторанів і театрів

Туреччина посилює карантин: обмежать роботу салонів краси, ресторанів і театрів

Сьогодні, 11:18

У Туреччині через погіршення ситуації з коронавірусом вирішили посилити карантин, запровадивши обмеження у роботі громадських закладів.

Про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, передає інформагентство Anadolu.

Перукарні, зали для проведення весіль, басейни, театри, кінотеатри, концертні зали та інші місця, де можливі скупчення людей, мають закриватися о 22:00. Це обмеження стосується і закладів громадського харчування, проте їм дозволять працювати на винос після 22:00.

Роботодавцям рекомендують запровадити гнучкий робочий час. Обов’язковим залишається носіння захисних масок у приміщеннях та на вулицях. З якого числа запрацюють посилення — поки невідомо.

Міністерство охорони здоров’я Туреччини повідомило, що за 3 листопада зафіксували 2 343 нових пацієнтів із COVID-19, також 69 людей померли від ускладнень, а 1 817 — одужали. З початку епідемії у країні виявили понад 382 тисячі інфікованих, з них 10 тисяч пацієнтів померли, а понад 328 тисяч — одужали.

До речі, в Україні за минулу добу виявили більше хворих, ніж у Туреччині — рекордні 9 524 випадків COVID-19, а загалом інфікування підтвердили у понад 420 тисяч людей. У нас поки діє адаптивний карантин, але в МОЗ уже розмірковують над введенням посиленого карантину вихідного дня.

  Житомирянка розповіла про зламану сторінку в Facebook. Що робити, аби вберегтися від шахрайства. ВІДЕО