Як вибрати зарядний пристрій до телефону

Як вибрати зарядний пристрій до телефону

Як вибрати зарядний пристрій до телефону

Сьогодні, 16:19

Щоб розібратися в тому, як правильно вибрати зарядний пристрій для телефону, смартфона, «розумних» годин, ноутбука (будь-якого мобільного пристрою з літій-іонним або літій-полімерним акумулятором всередині), вам знадобиться дізнатися лише кілька специфікацій і особливостей купується адаптера. Зупинимося на кожному з пунктів докладніше. Замовити телефон також можна в інтернет-магазині. 

Яке зарядний пристрій краще для телефону

Враховуйте кілька факторів при пошуку хорошого адаптера. Найголовніше – сумісність електротехнічних характеристик. Решта має значення для вибору кращого зарядного пристрою для телефону серед інших рівних. Тому список йде по спадаючій важливості пунктів, які слід брати до уваги. Однак ми рекомендуємо враховувати кожен з них (особливо безпеку).

Як вибрати зарядний пристрій до телефону

1. Сумісність

Переконайтеся, що зарядний пристрій сумісний з потрібним роз’ємом (тип USB або Lightning), забезпечує таке ж вихідна напруга (наприклад, на штатному адаптере написано Output Voltage: 5В або 9В) і, отже, хорошої якості збірки / виконання.

2. Взаємозамінність

Будь-який зарядний пристрій може заряджати будь-який пристрій. Різниця зазвичай в швидкості зарядки – адаптер може зарядити гаджет швидше або повільніше, ніж ваш попередній.

  Віталій Ейсмонт: «Ми працюємо над ефективними шляхами захисту прав споживачів природних монополій»

3. Безпека

Саме зарядний пристрій, контролер всередині пристрою або на самому акумуляторі точно «знають», скільки енергії потрібно для повної зарядки і коли потрібно зупинити подачу струму. Ця система захищає процес харчування акумулятора від надлишкового заряду, перегріву і зайвої витрати електрики в режимі простою.

4. Максимальний струм

Номінальне значення «Ампер» записано на зарядному пристрої та позначає максимальний струм, який зарядний пристрій здатний забезпечити. Вибирайте або таке ж, або більшого значення.

5. Сертифікація

Не зайвим буде дізнатися в описі товару, чи є у нього UL / CE / FCC сертифікація виробника. Такі позначення не гарантують високу якість, але забезпечують необхідний мінімум безпеки (на відміну від більшості низькосортних noname-адаптерів на Aliexpress).

Як відразу зрозуміти, який зарядник краще для телефону?

  1.  Авторитетний бренд (зарекомендував себе позитивно)

  2.  Максимальна сила струму (яка потрібна телефону штатно)

  3.  Підтримка будь-якої спеціальної зарядки (враховуйте типи швидкої зарядки)

З урахуванням хоча б цих трьох пунктів ви досягнете успіху в купівлі хорошого адаптера.