Житомирська облрада хоче новий сайт за великі гроші

Житомирська облрада хоче новий сайт за великі гроші

Житомирська облрада хоче новий сайт за великі гроші

Сьогодні, 15:00

Житомирська обласна рада планує створення вебсайту обласної ради 8 скликання.

Оголошення про послугу опубліковане на сайті Prozorro 18 жовтня. Аукціон має відбутися 10 листопада 2020 року.

За створення вебсайту обласна рада готова заплатити 100 тис. грн.

У вимогах тендерної документації зазначається, що: Вебсайт повинен представляти інформаційну структуру доступну в мережі Інтернет під доменним ім’ям gov.ua. Вебсайт повинен складатися з взаємопов’язаних розділів з чітко розділеними функціями. Вебсайт повинен бути виконаний державною мовою, але платформа повинна підтримувати мультимовність. Адміністратор сайту повинен мати можливість включити потрібну мову (для прикладу англійську).

В дизайні Вебсайту необхідно використовувати спокійні тони фону без приналежності до будь-якої партійної символіки та структури, вміщувати ілюстративне фото прапору та герба Житомирської області, адміністративне приміщення обласної ради, мапи області тощо.

Крім цього Житомирська обласна рада також має на меті створення вебсайту для офіційних нормативно-правових документів. Ціна питання – 50 тис. грн.

  "Как вы, суки, позаедались!". Житомирян обурила ідея депутатки щодо стихійних ринків у місті

Інформація на сайті Prozorro також була оприлюднена 28 жовтня.

“Технічне завдання визначає вимоги і порядок розробки вебсайту для офіційних нормативно-правових документів Житомирської обласної ради.
На даний час оприлюднення та зберігання офіційних нормативно-правових документів Житомирської обласної ради відбувається на офіційному Інтернет-сайті Житомирської обласної ради https://zt.gov.ua”,
– йдеться в додатку.

Станом на 5 листопада 2020 року сайт має такий вигляд

Житомирська облрада хоче новий сайт за великі гроші

Джерело статті: Житомир-Онлайн