У патрульній прокоментували ситуацію щодо “побиття” чоловіка поліцейськими в Житомирі

У патрульній прокоментували ситуацію щодо "побиття" чоловіка поліцейськими в Житомирі

У патрульній прокоментували ситуацію щодо “побиття” чоловіка поліцейськими в Житомирі

Сьогодні, 11:54

У Житомирі почала поширюватись інформація нібито поліцейські побили 51-річного чоловіка, якого вночі після інциденту прооперували.

5 листопада пресслужба патрульної поліції Житомирської області прокоментувала ситуацію.

“З приводу інформації, що поширюється в мережі повідомляємо. 3 листопада, о 1-й годині 20 хвилин, інспекторам поліції надійшло повідомлення про те, що в центрі міста на автомобілі Peugeot пересувається громадянин в стані алкогольного сп’яніння. Транспортний засіб, що підпадав під отримане орієнтування патрульні поліцейські зупинили на вулиці Лятошинського. Слід зазначити, що чоловік поводив себе агресивно, виражався нецензурною лексикою в бік поліцейських та осіб, котрі перебували на місці зупинки. Намагався піти.

В присутності свідків патрульні запропонували чоловікові пройти освідування на місці або ж у медичному закладі. Від проходження перевірки громадянин відмовився. У зв’язку з тим, що чоловік порушував громадський порядок та намагався піти з місця зупинки, патрульні повідомили чоловіку про затримання та одягнули спеціальний засіб кайданки. Аби уникнути адміністративної відповідальності чоловік вирішив втекти з місця події. Присутні на місці зупинки особи виявили чоловіка на землі неподалік, після чого патрульні доставили громадянина до міського відділу поліції де оформили адміністративні матеріали.

  За деякими адресами у Житомирі не буде води

Оскільки громадянин почав скаржитись патрульним поліцейським на біль в черевній порожнині до міського відділу поліції викликали швидку медичну допомогу. Для встановлення всіх обставин події керівництвом управління патрульної поліції в Житомирській області Департаменту патрульної поліції ініційовано службове розслідування. На час здійснення перевірки патрульних поліцейських відсторонено від несення служби. Житомирської місцевою прокуратурою відкрито кримінальне провадження“, – повідомили у пресслужбі.