У Раді спіймали чергового кнопкодава

У Раді спіймали чергового кнопкодава

У Раді спіймали чергового кнопкодава

Сьогодні, 15:46

Народного депутата з групи “Довіра”, мажоритарника з Івано-Франківщини Андрія Іванчука спіймали на неперсональному голосуванні.

“Андрій Іванчук вдався до кнопкодавства на пленарному засіданні Верховної Ради 5 листопада під час голосування щодо ухвалення за основу законопроєкту №4100 про внесення змін до Бюджетного кодексу України. Це 51-й факт кнопкодавства, зафіксований “Чесно” у ВР 9-го скликання, та другий факт, який підпадає під ст. 364-2 ККУ, що передбачає кримінальну відповідальність за голосування замість іншого нардепа в парламенті”, – зазначає громадський рух “Чесно”.

Іванчук проголосував на місцях, закріплених за ним самим і членом фракції “Європейська солідарність” Олегом Синюткою, який 5 листопада був відсутній на обох пленарних засіданнях.

Синютка балотується на посаду міського голови Львова і вже готується до другого туру виборів.

Варто відзначити, що технічні особливості системи “Рада-3” дозволяють нардепам голосувати з будь-якого місця в сесійній залі. Тобто Іванчук кнопкодавив замість якогось іншого нардепа, проте встановити, замість кого саме, наразі неможливо.

  Єдина дружина Івана Франка вмирала з його фотографією у руках

За даними “Чесно”, Іванчук – нардеп трьох скликань поспіль та один із рекордсменів з кнопкодавства у Верховній Раді: з 2014 року депутат кнопкодавив майже сотню разів. Востаннє “Чесно” упіймав Іванчука на неособистому голосуванні у грудні 2019 року.

Джерело статті: www.pravda.com.ua