У червоній зоні карантину Житомир та ще 12 обласних центрів

У червоній зоні карантину Житомир та ще 12 обласних центрів

У червоній зоні карантину Житомир та ще 12 обласних центрів

Сьогодні, 15:10

В Україні оновили зони карантину, в результаті чого в червоній зоні опинилися 13 обласних центрів. Також “червоними” стали повністю дві області. Відповідне рішення в п’ятницю, 6 листопада, прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Так, в червону зону увійшли Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Харків, Хмельницький, Чернівці, Чернігів та Краматорськ. У порівнянні з минулим тижнем, в червону зону додалися Краматорськ і Запоріжжя.

При цьому Полтавська та Житомирська області повністю червоні.

В Івано-Франківській, Полтавській, Харківській і Хмельницькій областях можна працювати школам, коледжам, вишам. Також дозволено продовжити роботу громадського транспорту, ТРЦ і магазинів.

В Івано-Франківській, Київській, Полтавській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях продовжують працювати заклади громадського харчування.

У Житомирській, Одеській, Луганській, Полтавській, Черкаській, Чернігівській областях дозволена посадка пасажирів в транспорті приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення.

“До червоного рівню внесені 198 адміністративних одиниць з 23 областей. На 86 більше, ніж минулого тижня”, – повідомив на брифінгу головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

  Страшна аварія у Житомирі на перехресті Бориса Тена та Князів Острозьких. ФОТО

Усі інші населені пункти належать до помаранчевої зоні. Жовтої і зеленої зон більше немає. Вся країна розділена на червону і помаранчеву зони.

У помаранчевій зоні забороняється робота хостелів, турбаз тощо (крім готелів); розважальних закладів, ресторанів в нічний час; планових госпіталізацій в лікарні; спортзалів, фітнес-центрів, крім тих, які приймають відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 квадратних метрів, установ культури; прийом нових змін в дитячі табори.

Забороняються масові заходи за участю більш як 20 осіб, робота закладів громадського харчування з 22:00 до 7:00.

Джерело статті: ua.korrespondent.net