Зеленський захворів на коронавірус

Зеленський захворів на коронавірус

Зеленський захворів на коронавірус

Сьогодні, 17:40

Президент України отримав позитивний результат тесту. При цьому він відчуває себе добре.

Президент Володимир Зеленський отримав позитивний результат тесту на коронавірус, повідомляє Офіс президента в понеділок, 9 листопада.

“На жаль, у Президента України Володимира Зеленського позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19. Глава держави відчуває себе добре і продовжуватиме виконувати свої обов’язки в дистанційному режимі на самоізоляції. У нього завжди будуть потрібні інструменти та обладнання для зв’язку. Керівник Офісу Президента, його заступники та працівники Офісу здають ПЛР-тести на постійній основі. Юлія Кузнецова, на щастя, вже отримала негативний тест і береться до роботи у звичайному режимі з дотриманням карантинних обмежень. Ми будемо повідомляти про стан Президента та працівників Офісу”, – йдеться в повідомленні.

Закликаємо громадян дотримуватися карантинного режиму: не забувати про маски і соціальну дистанцію.

“Немає у світі щасливчиків, для кого б #COVID19 не створював загрози. Незважаючи на всі карантинні заходи, я теж отримав + результат. У мене 37,5, а всім бажаю 36,6! Втім, відчуваю себе добре. Обіцяю ізолюватися і продовжую працювати. Більшість долає COVID 19. І я теж це пройду. Все буде добре!” – написав сам Зеленський.

Джерело статті: korrespondent.net
  На Житомирщині за тиждень сталася 66 ДТП: 22 з них - з потерпілими