Про що завтра говоритимуть радники глав держав нормандської четвірки?

Про що завтра говоритимуть радники глав держав нормандської четвірки?

Про що завтра говоритимуть радники глав держав нормандської четвірки?

Сьогодні, 17:54

Радники глав держав нормандської четвірки вже завтра проведуть зустріч у форматі відеоконференції.

На зустрічі радників лідерів нормандської четвірки у форматі відеоконференції, запланованої на 13 листопада, буде обговорюватися питання активізації роботи Тристоронньої контактної групи, зокрема, представлений українською стороною план дій, повідомив заступник голови Офісу президента Ігор Жовква в ефірі радіо НВ.

За його словами, на порядку денному цієї відеоконференції – шляхи активізації роботи Тристоронньої контактної групи. Жовква зазначив, що Україна намагається прискорити переговорний процес, пропонуючи конструктивні кроки, зокрема план дій, який українська сторона вже представила на робочій групі ТКГ з політичних питань.

Заступник голови ОП розповів, що президент Володимир Зеленський постійно спілкується з лідерами Нормандського формату.

Також Жовква не виключив можливості відновлення посади спецпредставника Держдепартаменту США з питань України після вступу на посаду нового президента США.

“Це було б корисно і важливо, це той трек, який дозволяв би Сполученим Штатам Америки розуміти, що відбувається в межах нормандського формату, формально не беручи в ньому участі”, – зазначив він.

  Для українців з березня почнуть діяти два нових безвізи

Чиновник запевнив, що Україна в повному обсязі виконує взяті на себе зобов’язання в рамках ТКГ і Нормандського формату, але для досягнення миру потрібно рух назустріч іншої сторони. І в цьому Україна розраховує на підтримку міжнародних партнерів.