За карантин на вихідних Кабмін обіцяє компенсації

За карантин на вихідних Кабмін обіцяє компенсації

За карантин на вихідних Кабмін обіцяє компенсації

Сьогодні, 14:48

Уряд підтримає бізнес і працівників, які залишилися без заробітку на вихідних, але тільки за умови офіційного працевлаштування.

Кабінет Міністрів обіцяє фінансово підтримати бізнес та працівників, які втратять заробіток через карантин вихідного дня, в разі якщо співробітники працюють офіційно. Про це в ефірі телеканалу Дом заявив міністр Кабміну Олег Немчінов.

“Ми звернулися в Торгово-промислову палату для того, щоб випадок був визнаний форс-мажорниМ, і люди, які здають в оренду приміщення або беруть, могли скористатися цим правом для компенсації. Ми сподіваємося, що цей період (карантину вихідного дня, – ред.) буде коротким і не доведеться вдаватися до більш суворих заходів. Але якщо не буде в повному обсязі реалізований карантин вихідного дня, на жаль, ми рано чи пізно прийдемо до повного локдауну”, – зазначив НемчІнов.

Він зазначив, що найчастіше люди, які хочуть компенсацію, працюють неофіційно, але правила повинні бути для всіх однакові.

“Це доплати, які проводилися підприємцям, в тому числі і під час першого локдауну”, – розповів Немчінов.

  На Олевщині поліцейські "ловили" трактори, що перевозили деревину. ФОТО

Відзначається, що також Кабмін внесе зміни до програми доступного кредитування “5-7-9”: підприємці зможуть переоформити кредит або отримати безвідсоткові “канікули”.

“Ми сподіваємося, що цей період (карантину вихідного дня, – ред.) буде коротким і не доведеться вдаватися до більш суворих заходів. Але якщо не буде в повному обсязі реалізований карантин вихідного дня, на жаль, ми рано чи пізно прийдемо до повного локдауну. Буде окрема комунікація з міськими головами, особливо з тими, хто йде на другий тур виборів, щоб робити політику не на акціях протесту проти карантину вихідного дня, а демонструвати своїм виборцям приміщення в лікарнях”, – додав Немчінов.

Джерело статті: korrespondent.net