В яких районах Житомирщини поліцейські зафіксували порушення карантинного режиму

В яких районах Житомирщини поліцейські зафіксували порушення карантинного режиму

В яких районах Житомирщини поліцейські зафіксували порушення карантинного режиму

Сьогодні, 11:00

З початку пандемії поліцейські області проводять роз’яснювальну роботу з громадянами щодо необхідності дотримання встановлених обмежувальних заходів для попередження масового поширення COVID-19. Водночас за цей період як крайній аргумент поліцейські склали 1790 адміністративних матеріалів за порушення правил карантину.

Про це інформує пресслужба ГУНП в Житомирській області.

Рейдові групи поліції та інших відповідальних органів працюють в усіх районах області, перевіряючи дотримання власниками розважальних та торговельних закладів, а також водіями транспортних засобів встановлених обмежень щодо режиму діяльності. Продовжать вони свою роботу і цими вихідними.

Посилена увага буде і до використання громадянами засобів індивідуального захисту у закритих приміщеннях та публічних місцях, а також дотримання соціальної дистанції.

Загалом найбільше адміністративних порушень, передбачених ст. 44-3 КУАП, поліцейські зафіксували у таких містах та районах:

– Житомирі – 301 (УПП – 179, Житомирський ВП – 122);
– Коростенському – 131;
– Житомирському – 113;
– Бердичівському – 101;
– Баранівському – 78;
– Чуднівському – 77;
– Овруцькому – 72;
– Попільнянському – 71;
– Малинському – 67;
– Радомишльському – 64;
– Андрушівському – 61 та інших районах .

  Стало відомо, що чашка кави вранці робить з нашим організмом

Нагадуємо, що постановами Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 та від 11.11.2020 №1100 визначено низку обмежень щодо суспільної життєдіяльності з метою посилення протиепідемічних заходів через значне поширення хвороби COVID-19.

Також звертаємо увагу, що статтею 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУАП визначено, що порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Поліцейські нагадують усім жителям Житомирщини: лише ваша самодисциплінованість та соціальна свідомість може допомогти уберегти вас та рідних від захворювання та його тяжких наслідків.