Поліція не тільки б’є, але й вбиває. ВІДЕО

Поліція не тільки б'є, але й вбиває. ВІДЕО

Поліція не тільки б’є, але й вбиває. ВІДЕО

Сьогодні, 09:25

Друзі, раді звернутися до вас і повідомити, що БФ “Духовна освіта” не припиняв свою роботу жодного дня. Мистецькі заходи поки на паузі і наші сили направлені на допомогу у боротьбі з пандемією.

Найнеобхідніші ліки у боротьбі з коронавірусом зараз – кисень. І наш фонд має бажання і фінансову можливість купити кисневу станцію для Пулинської районної лікарні. До нас звертаються з проханням допомогти і Житомирській дитячій міській лікарні. Бо час такий: усі сили свідомих людей спрямовані на допомогу медикам. Але ми не можемо цього зробити прямо зараз.

Через незаконні дії правоохоронців хворі на ковід не можуть отримати допомогу. Поліціянти не виконують рішення суду, яке зобов’язує їх повернути благодійному фонду “Духовна освіта” вилучену техніку та речі.

Захист фонду адвокат Микола Орехівський наголошує:

“Після того як суд відмовив у накладанні арешту на майно фонду, Закон вимагає його негайно повернути. До цього часу слідчі не повернули майно і відповідальний за це їх керівник – начальник слідчого управління Шевців. Бо саме він керує слідчими”.

  «Такие преступники сами не останавливаются»

Ми оприлюднюємо цю інформацію з метою вкотре довести – життя і здоров’я людей – понад усе. І ми будемо боротися за справедливість!
А допомогу, про яку нас просять, ми обов’язково надамо! Усе буде за Законом!

Поліція не тільки б'є, але й вбиває. ВІДЕО

Джерело статті: Житомир-Онлайн