У житомирському Центрі первинної медико-санітарної допомоги погрожують страйком

У житомирському Центрі первинної медико-санітарної допомоги погрожують страйком

У житомирському Центрі первинної медико-санітарної допомоги погрожують страйком

Сьогодні, 14:52

Працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги написали звернення міському голові, де висловили свою точку зору про нового очільника їх Центру.

“Колектив КП “Житомирський центр первинної медичної допомоги” ЖMP вважає за потрібне висловити свою точку зору щодо прийнятого рішення про покладання виконання обов’язків директора підприємства на Бондаренко Людмилу Григорівну. Ми категорично заперечуємо проти цього і готові відстоювати свою точку зору. Призначити на таку важливу посаду людину, яка не володіє високими моральними якостями, тим більше у такий складний час – м’яко кажучи, сприймається нами як неповага до трудового колективу. Людмила Григорівна – лікар-терапевт з багаторічним досвідом роботи, але, вибачте, у віці майже 70 років! (група ризику по зараженню COVID-19) має у кращому випадку консультувати своїх пацієнтів, але аж ніяк не керувати найбільшим в Україні центром ПМСД. Ми не хочемо повторити долю Житомирського лабораторного центру, нам не потрібен власний Зиновій Парамонов”, – зазначено у зверненні.

  У Житомирі затримали чоловіка, який викрав BMW. ФОТО

Якщо їх звернення не буде почуте, працівники погрожуть розпочати страйк.

“У разі, якщо цього не буде зроблено інформуємо про готовність оголосити безстроковий страйк вже у найближчі дні”, – написано у зверненні.

Заступниця міського голови Марія Місюрова розповіла, чому обов’язки керівника Центру були покладені саме Людмилу Бондаренко.

“Я хотіла призначити в.о. Кравченко Оксану Олександрівну, але наш відділ кадрів управління охорони здоров’я це не погодив, у Людмили Бондаренко є відповідна спеціалізація і медична кваліфікація, тому ми змушені були так зробити, але це тільки на час проведення конкурсу. Зараз буде оголошений конкурс”, – каже заступниця міського голови Житомира.