Біля Бердичева почали будувати транспортну розв’язку. ФОТО

Біля Бердичева почали будувати транспортну розв’язку. ФОТО

Біля Бердичева почали будувати транспортну розв’язку. ФОТО

Сьогодні, 17:20

Але завершення її будівництва залежить від багатьох факторів, головний з яких – політичний.

Адже всі, хто їде автотранспортом до Києва, знають, що майже перед столицею, у селищі Стоянка, вже десять років бовваніють частини недобудованої естакади, яка мала б серйозно розвантажити перевантажене перехрестя. Розпочали те будівництво ще при Азарові та Януковичу, а завершити його не взялись і через десять років.

Про це пише сайт Ріо Бердичів.

Перехрестя за Гришківцями важко назвати таким завантаженим, але комусь і колись здалось, що їхати з Житомира на Вінницю буде значно швидше, якщо автівки не будуть чекати зустрічний транспорт з Бердичева, щоб повернути на об’їзну. Напевно, це сталось тоді, коли з Києва на Вінницю часто їздив Гройсман у статусі Прем’єр-міністра України.

Проектанти отримали завдання зробити так, щоб транспорт, який рухається у напрямку Вінниці не перетинався з протилежним потоком, тобто, запроектувати міст для однієї полоси руху. Згідно із законодавством, були проведені у Гришківцях громадські слухання, які й встановили, що нікому з жителів селища новий міст не заважатиме.

  У Житомирі затримали чоловіка з наркотиками

17 червня оголосили тендер на будівництво розв’язки вартістю 321 мільйон гривень. Брали участь в ньому дві фірми – приватне підприємство «Автомагістраль» та акціонерне товариство з білоруського Бресту. Вірніше, тільки дві ці фірми допустили до аукціону, який відбувся 22 вересня, де після пониження ставок на 50 мільйонів, перемогу отримало ПП «Автомагістраль». Воно й не дивно, адже це підприємство входить у п’ятірку фірм, які виграють тендери на дорожнє будівництво по всій країні.

І ось нещодавно будівництво розпочалось. Будівельники розмістились поряд на майданчику асфальтового заводу і почали завозити металоконструкції та опалубку для мостових опор.

Виконроб розповів, що ці матеріали вони виготовляли на власному виробництві, але бетон будуть брати на місцевому підприємстві. Крім бетону на місці купують лише деякі дрібниці, харчують працівників і замовляють послуги проживання.

Директор бердичівської будівельної фірми «Золотий ключ» підтвердив, що саме їхній бетон будуть використовувати для будівництва транспортної розв’язки.

За словами виконроба, будівництво має бути завершене у вересні 2021 року, але, якщо врахувати перші абзаци нашої замітки, то ще зовсім невідомо, коли воно реально завершиться.

  На Житомирщині двоє людей травмувалися внаслідок ДТП. ФОТО

Але, в цілому, якщо рахувати, що ремонт мосту на м’ясокомбінаті у розпалі, ремонт розв’язки у Гришківцях розпочато, і ходять-бродять чутки про те, що будівництво шляхопроводу під залізницею стає все реальнішим, то, можливо, цей період у житті Бердичева колись буде згадуватись нащадками як «епоха мостотворчості». І хай би так і було.

Біля Бердичева почали будувати транспортну розв’язку. ФОТО
Біля Бердичева почали будувати транспортну розв’язку. ФОТО
Біля Бердичева почали будувати транспортну розв’язку. ФОТО