На Житомирщині винесли вирок жінці, яка гумовим шлангом побила доньку-другокласницю

На Житомирщині винесли вирок жінці, яка гумовим шлангом побила доньку-другокласницю

На Житомирщині винесли вирок жінці, яка гумовим шлангом побила доньку-другокласницю

Сьогодні, 13:03

Суд виніс вирок матері вісьми прийомних дітей, яка гумовим шлангом побила дочку. Суд оштрафував жінку на 1190 гривень.

“09 листопада 2019 року, близько 19 години 00 хвилин, між обвинуваченою ОСОБА_1, яка перебувала у спальній кімнаті будинку за місцем проживання у АДРЕСА_1 та малолітньою потерпілою ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, виник конфлікт, у ході якого, у ОСОБА_1 виник злочинний умисел, направлений на заподіяння малолітній ОСОБА_4 тілесних ушкоджень. Реалізуючи свій злочинний умисел, направлений на умисне нанесення тілесних ушкоджень малолітній потерпілій ОСОБА_2, у вказаний день, час та місці, ОСОБА_1 пішла до ванної кімнати, де з тумби взяла частину гумового шлангу, підійшла до малолітньої потерпілої ОСОБА_2, яка перебувала у спальній кімнаті будинку за вищевказаною адресою та нанесла потерпілій ОСОБА_2 близько 10 ударів частиною гумового шлангу в область: спини, голови, верхніх та нижніх кінцівок. Своїми умисними діями ОСОБА_1 заподіяла малолітній потерпілій ОСОБА_2 тілесні ушкодження у вигляді: синців на лівій вушній раковині, голові, спині, обох сідницях, передній черевній стінці зліва, лівій верхній кінцівці, обох нижніх кінцівках, садна на правій нижній кінцівці, які відносяться до легких тілесних ушкоджень з короткочасним розладом здоров’я”, – зазначено у матеріалах суду

  Лікар розповіла, чи потрібні маленьким дітям маски під час пандемії COVID-19

На судовому засіданні жінка свою провину визнала й сказала, що побила дитину, бо та склала брудні речі у шафу.

Синці на тілі дівчинки помітила медсестра ліцею, де навчається дитина. Після цього адміністрація школи звернулася до відповідних служб та до лікувальної установи.

Після реабілітації у психолога постраждала дівчинка висловила бажання і надалі проживати у сім’ї.

“Опікуни для дитини є авторитетними особами, в родині наявний емоційний зв’язок між її членами, доброзичливе спілкування під час консультацій між матір’ю та прийомною дочкою, організована спільна діяльність. Дитина охоче спілкується на теми, пов’язані зі спілкуванням з прийомними батьками, домашнім побутом та перебуванням у родині з іншими прийомними та усиновленими дітьми. Атмосфера в родині сприяє вихованню дітей, не призводить до педагогічної та соціальної занедбаності. Малюнки дитини мають позитивну емоційну насиченість, свідчать про емоційну відкритість та готовність до співпраці з дорослими”, – каже психолог.