У МОЗ назвали очікувані терміни спаду захворюваності COVID-19

У МОЗ назвали очікувані терміни спаду захворюваності COVID-19

У МОЗ назвали очікувані терміни спаду захворюваності COVID-19

Сьогодні, 10:32

Посилення карантину є “зваженим, чітким протиепідемічним заходом”, а під час його введення покладалися на досвід інших країн, заявив Степанов.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розраховує, що завдяки введенню “карантину вихідного дня” вже через два тижні вдасться уповільнити зростання захворюваності на COVID-19 на 15-20%. Про це глава відомства у понеділок, 16 листопада, заявив в ефірі каналу Україна 24.

За словами міністра, метою введеного карантину є зупинка на сьогоднішніх цифрах, тобто на 11-12 тисячах нових хворих щодня.

“Виходячи з розрахунків наших епідеміологів і виходячи з міжнародного досвіду, зокрема, рад міжнародних експертів, ми розраховуємо на зниження рівня щоденної захворюваності десь від 15% до 20% через 14 днів, тому що 14 днів – це в середньому інкубаційний період”, – пояснив він.

Відомо, що уряд ввів “карантин вихідного дня” 11 листопада. Такий карантин діє з 00.00 суботи до 00.00 понеділка. Його ввели до кінця листопада. У ці дні можуть працювати тільки продуктові магазини, автозаправки, аптеки, фінансові установи та транспорт.

  У МОЗ розповіли про повторні захворювання на COVID

Нагадаємо, що раніше в Кабміні пояснили сенс карантину вихідного дня і пообіцяли компенсації. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що є близько семи інструментів допомоги тим сферам, по яким ударить новий вид карантину, і розповів, якого ефекту очікує від нових обмежень.

Джерело статті: korrespondent.net