На Житомирщині ситуація з COVID-19 одна з найгірших в Україні

На Житомирщині ситуація з COVID-19 одна з найгірших в Україні

На Житомирщині ситуація з COVID-19 одна з найгірших в Україні

Сьогодні, 10:23

Жодна область не готова до ослаблення карантину. Найгірша ситуація спостерігається в Чернівецькій, Житомирській та Сумській областях.

Ситуація з поширенням коронавірусу станом на середу, 18 листопада, не дозволяє послаблювати карантин в жодній області України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

Зазначається, що найгірша ситуація з готовністю до ослаблення обмежень – на Буковині, в Житомирській і Сумській областях.

За даними Міністерства охорони здоров’я, до ослаблення карантину не готові: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області та місто Київ.

Серед них найбільший показник захворюваності на 100 тис. населення: в Чернівецькій області – 648,0 (+), в Житомирській області – 647,0 (+), в Сумській області – 633,9 (+).

Найнижчий показник захворюваності: в Кіровоградській області – 117,2 (+), у Вінницькій області – 191,2 (-) і в Луганській області – 193,1 (-).

  68-річна львів'янка згоріла заживо, спалюючи сміття у дитсадку