Нардеп з Житомирщини: Закони прийняли, гроші на боротьбу з епідемією виділили, а виконання рішень на рівні дна

Нардеп з Житомирщини:  Закони прийняли, гроші на боротьбу з епідемією виділили, а виконання рішень на рівні дна

Нардеп з Житомирщини: Закони прийняли, гроші на боротьбу з епідемією виділили, а виконання рішень на рівні дна

Сьогодні, 12:18

Народний депутат з Житомирської області Дмитро Костюк на своїй сторінці у Фейсбук написав про проблеми, які існують в регіоні з коронавірусом. Народний обранець переконаний, що влада на місцях бездіє.

“Житомирщина, майже рік «ефективної» боротьби з COVID-19, сьогодні людина гине в одній з лікарень обласного центру, бо кисню для неї немає!!! Для тямущих «експертів» з медицини регіонального та загальнодержавного масштабу нагадую або ж відкриваю таємницю! Головні лікарі опорних лікарень вже більше місяця б‘ють на сполох, що кисень закінчується!!! Навіть більше називають конкретні цифри, скільки людей помре найближчими днями від його нестачі. Ми в ручному режимі разом з лікарями, головами органів місцевого самоврядування шукаємо кисень. В той же час гроші ж є! Вони є на рахунках лікарень! Є самовіддані лікарі, які змушені в перервах між лікуванням хворих оббігаги кабінети чиновників, щоб вирішили кисневу проблему та натомість чують – «це ваші проблеми». Зате ви скликаєте безчисленні наради, на яких у вас «все під контролем», шукаємо стадіони, ми ж всі лікарні вже всім забезпечили…

  Засніжені салони житомирських тролейбусів. ФОТО

Відповіді на своє звернення до МОЗ щодо допомоги лікарням Ємільчине та Баранівки, щоб ті могли працювати з хворими на коронавірус (щоб хворих з трьох районів Житомирської області не везли в Рівненську і щоб не клали хворих в коридорах єдиної на 100 км готової Новоград-Волинської лікарні) я досі не отримав. Щоб якісь дії вчинила обласна адміністрація також не чув. Зате чув про геніальну ідею перевести Новоград-Волинську лікарню виключно на роботу з коронавірусними пацієнтами – де тоді прийматимуть пологи, де робитимуть операції, як людям жити? Ще раз: закони прийняли, гроші на боротьбу з епідемією виділили! (до речі, їх же не друкували, довелося пожертвувати економікою, підняттям соціальних стандартів), а виконання рішень на рівні дна”, – написав Дмитро Костюк.