В Україні можуть ввести тотальний карантин наступного місяця

В Україні можуть ввести тотальний карантин наступного місяця

В Україні можуть ввести тотальний карантин наступного місяця

Сьогодні, 12:19

В Україні можуть ввести повний локдаун вже в грудні цього року. Про це повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків за підсумками його розмови з прем’єр-міністром країни Денисом Шмигалем. Глава Івано-Франківська вважає, що карантин вихідного дня – це підготовка до повного локдауну.

Про це він розповів в відеотрансляції на Facebook.

Марцинків повідомив, що в кращому варіанті тотальний введуть карантин 20 грудня, в гіршому – 10 грудня.

“Позиція уряду незмінна — карантин вихідного дня буде. Крім того, висловлено думку, що це певна підготовка до повного локдауну в нашій країні. Озвучили цифри, цей локдаун в такому песимістичному варіанті буде 10-15 грудня, в оптимістичному – 20-25 грудня“, – сказав Марцинків.

За словами мера Івано-Франківська, ні для кого не секрет, що запровадження в Україні повний локдаун стане катастрофою для економіки.

“Домовилися з прем’єр-міністром щотижня зустрічатися і обговорювати ці питання, будемо захищати наші права”, – зазначив мер Івано-Франківська.

  У селі Житомирської області поліцейські зупинили трактори, які перевозили деревину без документів. ФОТО

Нагадаємо, що міністр охорони здоров’я Максим Степанов не раз повторював, що карантин вихідного дня не відразу повинен показати свої результати. І тільки якщо він не спрацює, уряд буде думати про введення повного локдауну.