На Житомирщині епідситуація одна з найгірших в Україні – МОЗ

На Житомирщині епідситуація одна з найгірших в Україні - МОЗ

На Житомирщині епідситуація одна з найгірших в Україні – МОЗ

Сьогодні, 11:19

За тиждень в Україні виявили 90 тисяч випадків захворювання на коронавірус, тоді як тижнем раніше їх було трохи більше 76 тисяч.

Ситуація з поширенням коронавірусної хвороби не дозволяє послаблювати карантин у жодному регіоні України. Найгірша ситуація з готовністю до ослаблення обмежень – в Сумській, Чернівецькій та Житомирській областях. Про це в понеділок, 23 листопада, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

За даними Міністерства охорони здоров’я найбільший показник захворюваності на 100 тис. населення реєструється в Сумській області – 781,2 (+), в Житомирській області – 664,3 (+) і в Чернівецькій області – 662,2 (-).

Найнижчий показник захворюваності: в Кіровоградській області – 131,0 (+), в Луганській області – 169,6 (-) і у Вінницькій області – 189,0 (-).

Тим часом глава МОЗ Максим Степанов під час брифінгу повідомив, що в Україні збільшилася кількість пацієнтів, госпіталізованих з COVID-19. За минулий тиждень їх було 10 тис. 597 осіб проти 9 653 позаминулого тижня.

  Світ не позбудеться COVID-19 у 2021 році - ВООЗ

“(За тиждень – ред.) ми отримали підтверджених випадків COVID в країні рівно 90 тис. випадків. Це майже на 14 тис. більше, ніж за позаминулий тиждень, коли був 76 тис. 221 випадок відповідно”, – сказав Максим Степанов.

Він зазначив, що в деяких регіонах є проблеми із заповненою ліжок в лікарнях, оскільки там напружена ситуація.