З Лукашенком розправляються ті ж самі сили, що і з Януковичем?

З Лукашенком розправляються ті ж самі сили, що і з Януковичем?

З Лукашенком розправляються ті ж самі сили, що і з Януковичем?

Сьогодні, 18:32

Лукашенко нарешті назвав своїми іменами речі про які ніхто не хоче говорити – його спільно усовують західні країни та Росія: “В последнее время западные государства очень волнуются по поводу дальнейшего развития Беларуси, очень переживают и строят разные схемы воздействия на белорусскую власть и президента с целью свержения существующего строя. Дошли до того, что готовы подключить к этому процессу Россию, но не знают как. Я делаю это заявление на основании железных, как говорят в Китае, фактов”. Як завжди, Лукашенко до кінця не договорює, залишаючи собі простір для політичного маневру.

Сьогодні Лукашенко уособлює реальну справжню незалежність Білорусі, хоча із злим вишкіром та руками в крові. Але апетитною Білорусією, з її ще не розграбованою економікою, хочуть поласувати і росіяни, і європейці, і американці. Вони як вовки зграєю полюють на останнього незалежного диктатора Європи.

У хід ідуть ті ж самі маніпуляції, які були в України 2014 року…

  У Житомирі робочий тиждень буде з плюсовою температурою

У разі програшу Лукашенка ми побачимо швидкий пограбунок російським, американським та європейським бізнесом білоруської економіки, знищення її як конкурента, білоруси завиють від піднятих асторонічних комунальних платежів як в Україні.

До речі, ніхто про це не хоче говорити, але Захід зробив державний переворот в Україні 2014 року російськими руками. Мабуть, саме тому ненажерливі американські товариші “не бачать” і не чіпають смачних об’єктів в Україні, які належать росіянам.

Прикро, але події 2014 року робилися чистими і щирими руками українських патріотів, яких використали як “полезных идиотов”.

Ви ще маєте сумніви звідки керують “Свободою” та “Батьківщиною”? Вишиванки та “Слава Україні!” – найперші ознаки ворога України, інколи свідомого, інколи не свідомого…

З Лукашенком розправляються ті ж самі сили, що і з Януковичем?

Автор статті: Сидір Ковпак