Українка увійшла в список 100 жінок року за версією BBC

Українка увійшла в список 100 жінок року за версією BBC

Українка увійшла в список 100 жінок року за версією BBC

Сьогодні, 15:26

Українська підприємниця потрапила до престижного списку BBC, що включає 100 впливових і надихаючих жінок. Наша співвітчизниця створила аграрний стартап, який оцінили фермери у всьому світі.

Уродженка України Анастасія Волкова увійшла в список найвпливовіших і надихаючих жінок року за версією ВВС. Волкова – засновниця стартапу Flurosat, який надає технологічні послуги аграріям з різних куточків планети, пише BBC News Україна.

За допомогою Flurosat фермери отримують дані про стан їх врожаю, а також корисні поради.

“Flurosat аналізує супутникові знімки полів, фотографії дронів, застосовує технології штучного інтелекту і на основі отриманої інформації радить фермерам, як краще поводитися з урожаєм”, – йдеться в повідомленні.

Також аграрії отримують поради з поливу, використання добрив, потенційної прибутковості поля тощо. Крім цього Flurosat здатний виявити потенційні проблеми з урожаєм задовго до того, як вони стануть помітні неозброєним оком.

На сьогодні послугами стартапу української підприємниці користуються понад тисячу компаній з 15 країн світу.

  Поблизу одного з сіл у Житомирській області патруль виявив порушників з човном, сіткою та рибою. ФОТО

Відомо, що Анастасія Волкова вчилася в Національному авіаційному університеті в Києві, потім отримала ступінь магістра у Варшавському технологічному університеті. П’ять років тому українка переїхала до Австралії. Там у 2018 році вона захистила докторську дисертацію і створила свій проект Flurosat.