У ВООЗ заявили про “світло в кінці тунелю” пандемії

У ВООЗ заявили про "світло в кінці тунелю" пандемії

У ВООЗ заявили про “світло в кінці тунелю” пандемії

Сьогодні, 10:52

Є реальна надія, що вакцини, разом з вжитими заходами в сфері охорони здоров’я, допоможуть покласти край пандемії COVID-19.

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адханом Гебреєсус заявив, що остання інформація про ефективність вакцин проти коронавірусу дає підстави сподіватися, що пандемію можна зупинити, повідомляє DW.

“У результаті останніх позитивних даних про випробування вакцин, світло в кінці цього довгого темного тунелю стає все яскравішим. Зараз є реальна надія, що вакцини, разом з вжитими заходами в сфері охорони здоров’я, допоможуть покласти край пандемії COVID-19”, – сказав він.

Гебреєсус закликав багаті країни виділяти більше грошей на допомогу бідним країнам. “Це не акт благодійності, а найшвидший і найраціональніший спосіб покласти край пандемії COVID-19 і стимулювати розвиток світової економіки”, – зазначив глава ВООЗ.

За його словами, розроблена для цих цілей програма вимагає для реалізації тільки в цьому році 4,3 мільярда доларів США. Ці кошти передбачається виділити на закупівлю і доставку великої кількості вакцин, тестів і медикаментів. На втілення цієї програми ВООЗ в наступному році знадобиться ще 23,8 мільярда доларів, додав Тедрос Гебреєсус.

  Поліція розшукала хлопців, які на Михайлівський у Житомирі пошкодили плакати «Пласту». ВІДЕО