В Україні відновили карантинні виплати на дітей ФОП

В Україні відновили карантинні виплати на дітей ФОП

В Україні відновили карантинні виплати на дітей ФОП

Сьогодні, 14:08

Кабінет міністрів відновив програму виплат на дітей фізичних осіб-підприємців. Виплати відновлені для першої та другої групи платників єдиного податку в листопаді-грудні 2020 року.

Постанову прийнято під час засідання уряду 25 листопада.

“Відновити на період з 1 листопада до 31 грудня 2020 року дію пунктів 1 і 2 постанови Кабінету міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 329 “Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми”, – йдеться в документі.

Згідно з постановою, особам, які у травні – серпні 2020 року отримували допомогу, виплата такої допомоги буде продовжена в грудні 2020 року за листопад – грудень 2020 року без подання нової заяви і необхідних документів.

Допомога на дітей особам, які звернуться за її призначенням вперше з заявою та необхідними документами, які повинні бути подані до 15 грудня 2020 року, призначається і виплачується у листопаді – грудні 2020 року.

Як наголошується в пояснювальній записці до проекту постанови, з 1 вересня 2020 року була завершена програма підтримки в умовах жорстких карантинних обмежень фізичних осіб – підприємців, у сім’ях яких виховуються діти.

  Рагу з кабачків та помідорів на зиму. Виходить дуже смачно та корисно

Враховуючи введення в Україні “карантину вихідного дня” і в зв’язку з цим необхідність державної підтримки фізичних осіб – підприємців, у сім’ях яких виховуються діти, доцільно відновити на період з 01.11.2020 по 31.12.2020 виплату допомоги на дітей особам, які одержували допомогу на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до першої та другої групи платників єдиного податку”, – йдеться в документі.