Житомирського еколога судитимуть за хабарництво

Житомирського еколога судитимуть за хабарництво

Житомирського еколога судитимуть за хабарництво

Сьогодні, 11:32

Еколога Поліського округу судитимуть за хабарництво. За тисячу доларів він обіцяв зменшити штраф зі 100 тис. грн до 4 тис. грн.

“До суду направлено обвинувальний акт відносно головного спеціаліста – державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції Поліського округу”, – повідомляє ДБР.

Еколога було затримано ще 3 серпня 2020 року в порядку статті 208 КПК України після одержання зазначеної неправомірної вигоди.

“Таким чином, головний спеціаліст обвинувачується у проханні надати неправомірну вигоду для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, та одержання такою службовою особою неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 1000 до 4000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк від 3 до 6 місяців, або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років”, – додають у ДБР.

  Через Житомир можуть перенаправити 10 пасажирських поїздів