Поблизу Житомира встановлюють систему для зважування вантажівок

Поблизу Житомира встановлюють систему для зважування вантажівок

Поблизу Житомира встановлюють систему для зважування вантажівок

Сьогодні, 14:49

Поблизу Житомира встановлюють систему зважування вантажівок на трасі М-21 “Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський”.

“Штучний інтелект працюватиме на боці дорожників. Розпочаті роботи з поточного середнього ремонту: влаштування елементів системи моніторингу за станом доріг та умовами руху. Йдеться про розумну систему зважування в русі Weigh in motion (WIM) – це збирання інформації про дату та час проїзду транспортного засобу, його габаритні розміри, загальну масу та її розподіл по осях. Також фіксуються температура повітря та дорожнього покриття, смуга та напрямок руху, швидкість руху та державний номерний знак”, – повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

Система зважування буде розташована за селом Сінгури, що у Житомирському районі.

“У нашій області WIM буде влаштовано на км 191+500 – 192+500 автомобільної дороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, за селом Сінгури Житомирського району. Це дозволить контролювати вагу фур та не дозволяти їм руйнувати автошляхи та уникати ДТП. Адже довжина гальмівного шляху перевантаженої фури збільшується в рази”, – додають у САД.

  Помер видатний юрист Анатолій Шелепа