Подробиці замовного вбивства в Житомирі. ВІДЕО

Подробиці замовного вбивства в Житомирі. ВІДЕО

Подробиці замовного вбивства в Житомирі. ВІДЕО

Сьогодні, 13:42

25 листопада начальник Головного управління Національної поліції в області Юрій Олійник прокоментував затримання 41-річного житомирянина, підозрюваного в організації вбивства свого бізнес-партнера. Поліцейські попередили злочинні наміри на початковому етапі їх практичної реалізації.

Про це інформує пресслужба ГУНП в Житомирській області.

Під час перевірки наявної інформації було установлено, що на початку жовтня 2020 року 41-річний житомирянин, маючи уже тривалий конфлікт з бізнес-партнером, задумав вирішити власні фінансові проблеми, усунувши його фізично. У подальшому чоловік мав намір продати спільне підприємство, орієнтоване на надання послуг у сфері відпочинку, та одноосібно розпорядитись отриманими за нього коштами“, – розповів Юрій Олійник.

Для усунення партнера підозрюваний спланував його вбивство, що мало бути замасковане під нещасний випадок, точніше самогубство.

Підозрюваний підшукав виконавця, домовився з ним про суму за учинений злочин – 15 тисяч доларів, передав йому інформацію про партнера (фото, записи розпорядку життя, місць мешкання та відпочинку тощо) та виконав інші дії, які вважав необхідними для організації вбивства.

  Ничем украинский Майдан от американского, по сути, не отличается

24 листопада після передачі підозрюваним частини завдатку виконавцеві поліцейські затримали чоловіка. Супротиву він не чинив, оскільки такий розвиток подій для нього був неочікуваним.

– Ми попередили учинення особливо тяжкого злочину – убивства людини. Ми врятували життя – це головне, тому вважаю, що виконали свої обов’язки максимально
, – підсумував Юрій Олійник.