У Житомирі коронавірус виявили у 40% працівників шкіл

У Житомирі коронавірус виявили у 40% працівників шкіл

У Житомирі коронавірус виявили у 40% працівників шкіл

Сьогодні, 11:55

У Житомирі перевірили на коронавірус всіх працівників шкіл і прийшли до висновку, що офіційна статистика не відповідає дійсності.

Станом на середу, 25 листопада, в Житомирі 40,1% працівників шкіл вже перехворіли або зараз хворіють на коронавірус COVID-19. Про це на позачерговому засіданні виконавчого комітету Житомирської міськради розповів мер Сергій Сухомлин, повідомляє Укрінформ.

Минулого тижня ми проводили ІФА-тести всіх працівників шкіл. Середня цифра по школах 26% (тих, у кого виявили антитіла, – ред.), а з урахуванням хворих ми виходимо на 40,1% осіб, які страждають наразі або перехворіли на COVID-19. Були 4000 тестів, і це вже більш серйозний масив, – зазначив Сухомлин.

За його словами, результати тестів показують, що офіційна статистика не відповідає дійсності. У той же час, з тих 40,1% кількість важких хворих незначна.

Всього в Житомирській області підтверджені 27 369 випадків COVID-19, вже одужали 16 438 осіб, 467 померли. Наразі вся територія регіону віднесена до червоної зони епіднебезпеки.

  Подробиці замовного вбивства в Житомирі. ВІДЕО