У Житомирі у звичному режимі навчаються лише 10% шкіл

У Житомирі у звичному режимі навчаються лише 10% шкіл

У Житомирі у звичному режимі навчаються лише 10% шкіл

Сьогодні, 09:55

У Житомирі 90% шкіл навчаються дистанційно або у змішаному форматі.

Загальноосвітня школа №26 навчається у звичному режимі. Директорка школи зазначає, що в них виявлено лише кілька хворих серед учнів та персоналу.

“Початкова школа у нас навчається окремо на території 21-ого садочка, ще два класи у нас навчаються на території школи, але в іншому приміщенні, тобто у нас такі умови, що всі учні мають відокремлені приміщення. Нині ми ввели другу зміну, якої у нас раніше не було, і закріпили за кожним класом конкретну аудиторію. Кожен клас знає свій вхід. У нас учні, які навчаються на першому поверсі, заходять ось цими дверима, для інших поверхів у нас ще є два входи, тобто діти не перетинаються”, – зазначає директорка ЗОШ №36 Олена Кулініч.

У ліцеї №25учні молодшої школи навчаються у звичному режимі, а старші діти навчаються дистанційно. Таке рішення було прийнято з урахуванням думок батьків та вчителів.

  На Донбасі троє військових загинули під час пожежі

“Можна говорити, що є всі підстави і базис для якісного освітнього процесу з використанням дистанційних технологій навчання. Головне – вибрати правильний шлях, правильну платформу і налаштування – налаштування батьків, дітей на позитивний і якісний результат. Я думаю, що тоді спільними зусиллями не на 100%, хоча ми цього прагнемо, але на відсотків 85 ми зможемо забезпечити виконання всіх передбачених державних стандартів”, – каже директор ліцею Павло Позняков.