Левам – незаслужені образи, Стрільцям – труднощі: гороскоп на 26 листопада

Левам – незаслужені образи, Стрільцям – труднощі: гороскоп на 26 листопада

Левам – незаслужені образи, Стрільцям – труднощі: гороскоп на 26 листопада

Сьогодні, 08:49

ОВНИ

Цього дня вам пощастить займатися переважно приємними питаннями. Надійдуть нові цікаві пропозиції, на які варто звернути увагу.

ТЕЛЬЦІ

Зорі радять зайнятися особистим життям. Одиноким представникам знака потрібно більше часу проводити серед людей, оскільки саме зараз є шанс зустріти свою долю.

БЛИЗНЮКИ

Аби день вдався – уникайте участі в інтригах. Також утримайтеся від великих витрат.

РАКИ

Приймаючи будь-які рішення прислухайтеся до голосу розуму. Розбіжності залагоджуйте шляхом компромісу. У любовних стосунках очікуйте приємних сюрпризів.

ЛЕВИ

Вам краще не потрапляти на очі керівництву, бо можете викликати роздратування, навіть без причини і вас можуть незаслужено образити. Але ближче до кінця дня все стане на свої місця.

ДІВИ

Зараз не можна давати порожні обіцянки і пред’являти підвищені вимоги до оточуючих. На роботі постарайтеся обійтися без зауважень і докорів.

ТЕРЕЗИ

Запорукою хорошого результату буде ваша дисциплінованість і відповідальність.

У любовній сфері теж.

  За добу на Житомирщині на коронавірус захворіли близько 200 осіб та 4 померли

Тому в стосунках з близькою людиною проявіть більше турботи і уваги.

СКОРПІОНИ

Обставини дозволять спокійно зібратися з думками і вирішити питання, що накопичилися. Остерігайтеся обману, особливо з боку малознайомих людей.

СТРІЛЬЦІ

Не бійтеся труднощів – ви зможете їх подолати. Зараз ви здатні надихнути на трудові подвиги навіть ледачих і нерозторопних.

КОЗЕРОГИ

Проблеми, які можуть виникнути вдома, відіб’ються й на роботі. Не бійтеся запитати поради у колег і не відмовляйтеся від допомоги.

ВОДОЛІЇ

Цього дня навряд чи вам захочеться багато працювати. А все тому, що ваша голова буде заповнена думками про особисте. Намагайтеся обходити гострі кути, не сперечайтеся і нічого нікому не обіцяйте.

РИБИ

Навколо вас будуть розгортатися цікаві події, але вам поки краще не втручатися. У іншому випадку ви можете зробити необачні вчинки, які додадуть вам проблем.