Українцям слід готуватися до локдауну – ЗМІ

Українцям слід готуватися до локдауну - ЗМІ

Українцям слід готуватися до локдауну – ЗМІ

Сьогодні, 14:28

Уряд обговорює введення жорстких карантинних обмежень на два-три тижні. Швидше за все, це відбудеться на новорічні свята, але не відкидається, що і раніше. Пересування країною обмежать.

Кабінет міністрів має намір ввести суворий локдаун. Точні терміни карантинних обмежень стануть відомі після 2 грудня, однак передбачається, що це відбудеться в період новорічних свят, пише Сегодня з посиланням на своє джерело в Кабміні.

Так, влада України замислюється про два варіанти обмежень. Введення карантину на два або ж на три тижні. Коли саме буде введений локдаун в країні, ще не відомо.

“Основний сценарій, який розглядався – це все-таки введення локдауну на новорічні свята. Але через те, що ситуація швидко погіршується, дату хочуть змістити”, – зазначає видання, посилаючись на інсайдера.

Під час локдауну будуть обмежені пересування між населеними пунктами і країною. Також в уряді обговорювалося закриття метрополітену і обмеження в роботі наземного транспорту.

“Питання про міжміський транспорт поки, станом на сьогодні, відкрите”, – наголосило джерело.

  МУЗІКА. VERKA SERDUCHKA — Гоп-Гоп-Гоп

Рішення про жорсткий карантин збираються прийняти через те, що карантин вихідного дня виявився неефективним.

Видання зазначає, що наступного тижня виступить прем’єр-міністр Денис Шмигаль і розповість детальніше про нові карантинні обмеження.

Джерело статті: korrespondent.net