Житомирські лісівники вже підготували до продажу майже 400 тисяч новорічних дерев

Житомирські лісівники вже підготували до продажу майже 400 тисяч новорічних дерев

Житомирські лісівники вже підготували до продажу майже 400 тисяч новорічних дерев

Сьогодні, 09:34

Цьогоріч лісівники Житомирської області готові реалізувати майже 400 тисяч новорічних ялинок.

Про це повідомила пресслужба Житомирського ОУЛМГ.

«Майже 400 тисяч різдвяних ялинок виростили лісівники Житомирщини. Саме таку кількість зелених красунь готові реалізувати цього року населенню держлісгоспи Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства. Плантації різдвяних ялин створені в лісогосподарствах області на площі майже 800 гектарів», – йдеться у повідомленні.

Однак, як показує досвід минулих років, продати в період різдвяних свят вдається значно менше.

Скільки ж реально хвойних деревець буде заготовлено – можна буде сказати лише по закінченню ялинкової кампанії.

«Насамперед хочу заспокоїти усіх, хто вже зараз «пророкує», що тисячі зрубаних ялинок будуть нереалізованими та викинутими на смітник – цього не станеться. Адже в держлісгоспах заготовлятимуть деревця лише під покупця. Ніякого масового вирубування не буде! Вся заготівля проводитиметься лише на спеціальних плантаціях та в ході планового прорідження хвойних молодняків. Відтак жодної шкоди лісу та довкіллю заподіяно також не буде», – запевнив начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк.

  МУЗІКА. Armik - Tango flamenco

У держлісгоспах управління вже готуються до відкриття пункти реалізації різдвяних красунь, проте придбати ялини можна уже зараз, звернувшись безпосередньо в лісгосп чи лісництво.

Ціни на деревця, в залежності від його висоти, коливатимуться від 40 до 300 гривень. Середня ж ціна залишиться на рівні минулорічної – 73 грн.