Ножицями в око та фомкою по голові – у прокуратурі розповіли, як молодий лікар у Житомирі намагався вбити свою директорку

Ножицями в око та фомкою по голові - у прокуратурі розповіли, як молодий лікар у Житомирі намагався вбити свою директорку

Ножицями в око та фомкою по голові – у прокуратурі розповіли, як молодий лікар у Житомирі намагався вбити свою директорку

Сьогодні, 11:34

Продовжуємо інформувати жителів Житомирщини щодо досудового розслідування тяжкого злочину – закінченого замаху на вбивство директорки стоматологічного центру, скоєного житомирянином (ч.2 ст.15, ч.1 ст. 115 КК України).

Зазначають у пресслужбі прокуратури Житомирської області.

“У п’ятницю, 27 листопада, у межах процесуального керівництва, забезпечено розгляд клопотання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Врахувавши принципову позицію прокурора, слідчий суддя Богунського районного суду міста Житомира виніс ухвалу про застосування особі запобіжного заходу у виді тримання під вартою без внесення грошової застави строком на 60 діб.

Як уже повідомлялося, 28-річний лікар, на грунті виниклих боргових зобов’язань, завдав поранень директорці стоматологічного центру, зокрема, ножицями в око та фомкою по голові, після чого покинув приміщення.

Лише через деякий час співробітники клініки виявили жінку у кабінеті, без свідомості, та викликали невідкладну допомогу. У лікарні, куди оперативно доставили потерпілу, прооперували, врятувавши їй життя“, – повідомили у прокуратурі.

  На Житомирщині ЗНО з математики складали понад 5 тисяч випускників