Як обирати одяг для немовлят і не прогадати

Як обирати одяг для немовлят і не прогадати

Як обирати одяг для немовлят і не прогадати

Сьогодні, 21:23

Поява дитини  в сім’ї – подія завжди очікувана і радісна. Але в той же час батьки стикаються з чималими клопотами та турботами, зокрема, покупкою одягу та інших потрібних для немовляти речей.

Вибрати якісний та підходящий одяг для немовлят – завдання не з прости, особливо для молодих батьків. Проте це далеко не привід впадати у відчай та тривогу, достатньо всього-навсього дотримуватись певних правил вибору та купівлі подібних речей – і все неодмінно буде гаразд.

Аби дещо спростити процес пошуку бодіків, повзунків, майочок, розпашонок та іншого одягу для наймолодших, пропонуємо до вашої уваги декілька простих рекомендацій, котрі, маємо надію, обов’язково стануть молодим батькам у нагоді.

На що звертати увагу, купуючи одяг для немовлят

Правило номер один при виборі дитячого одягу – якість речей та матеріал їх виготовлення. Вбрання для немовлят повинно бути бездоганної якості, без дефектів та інших недоліків. Крім того, важливим є матеріал – обирайте натуральну тканину, вона не викликатиме алергічних реакцій, є приємною на дотик та безпечною для чада.

Як обирати одяг для немовлят і не прогадати
  Дорога з Житомира в напрямку Києва у 1975 році. ФОТО

Крім того, не менш важливими є наступні критерії вибору:

  • Розмір. Найкращим рішення є вибір одягу на один розмір більшого, щоб малюк почував себе у вбранні комфортно та вільно – без стискань та сковування рухів;
  • Фурнітура. Пересвідчіться в тому, що ґудзики, кнопки чи інші варіанти застібки пришиті до одягу міцно та надійно;
  • Декоративні елементи. Старайтесь брати ті варіанти одягу для немовляти, що мають якомога менше бантиків, стрічок і подібних доповнень, котрі в деяких випадках можуть нести небезпеку малюкові.

І ще одна порада: уникайте одягу, що одягається через голову. Повірте, вдягати такі речі на немовля вкрай складно, та й не зовсім безпечно.

Де придбати якісний одяг для новонароджених

Зараз одним з популярних способів вдалого шопінгу є, безперечно, мережа Інтернет. Тут можна придбати абсолютно все, у тому числі і одяг для немовлят. «Де саме?» – запитаєте ви! Певна річ, в інтернет-магазині «ТМ Літо». Тисячі вигідних товарних пропозицій вже очікують на вас: повзунки, бодіки, шапочки і розпашоночки, штани, пінетки, пелюшки, носочки та безліч інших потрібних для немовляти речей.

Чому саме ТМ Літо? Все просто! По-перше, компанія є українськими виробником одягу для дітей та підлітків. По-друге, багатолітній досвід роботи на ринку легкої промисловості дає змогу випускати дійсно якісний та безпечний продукт, з урахуванням всіх вимог та норм. І по-третє, продукція компанії приваблює доступною ціною, широким різноманіттям, її вибір на сайті є зручним та зрозумілим, та й менеджери завжди раді допомогти підібрати найоптимальніший варіант. Вдалих вам покупок, бережіть себе та своїх немовлят.