Верховна Рада прийме рішення про локдаун на цьому тижні

Верховна Рада прийме рішення про локдаун на цьому тижні

Верховна Рада прийме рішення про локдаун на цьому тижні

Сьогодні, 14:09

Парламент прийме рішення про повний карантин у країні в найближчу п’ятницю. Перед цим планують спочатку заслухати Максима Степанова і весь Кабмін.

Народні депутати України ухвалять рішення про обмеження через пандемію COVID-19 вже на цьому тижні, а точніше – в п’ятницю, 4 грудня. Але спочатку вислухають міністрів, включаючи міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Про це заявив глава політичної партії Слуга народу, перший заступник голови однойменної парламентської фракції Олександр Корнієнко, виступаючи на засіданні Погоджувальної ради в парламенті.

“Відносно години запитань до уряду, звичайно, зараз тема номер один в країні – це медицина, пандемія, можливі варіанти локдаунів. Моя особиста думка, що… локдаун… має бути спрямований, у першу чергу, на зниження темпів зростання епідемії і збереження здоров’я кожного українця…”, – сказав Корнієнко.

Він додав, що в парламент буде запрошений весь Кабінет Міністрів і, зокрема, глава МОЗ Максим Степанов – “для відповідей на питання щодо боротьби з епідемією і можливих варіантів карантинів, локдаунів”.

  Житомирська область: піротехніки ДСНС області знищили чотири боєприпаси часів Другої світової війни

“Я думаю, що до п’ятниці це все вже буде відомо”, – уточнив нардеп.