Коли буде сесія Житомирської міської ради нового скликання

Коли буде сесія Житомирської міської ради нового скликання

Коли буде сесія Житомирської міської ради нового скликання

Сьогодні, 15:17

Перша сесія Житомирської міської ради восьмого скликання відбудеться цього четверга, 3 грудня 2020 року. Житомирська міська територіальна виборча комісія прийняла Постанову №127 від 27 листопада 2020 року про скликання першої сесії новообраної міської ради на зазначену дату.

Засідання відбудеться у сесійній залі з урахуванням протиепідемічних вимог. Початок – о 10:00 год.

Буде забезпечено пряму трансляцію на YouTube-каналі Житомирської міської ради.

«Згідно норм Закону України «Про захист від інфекційних хвороб та відповідно до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 22.05.2020 №578 «Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської об’єднаної територіальної громади» рекомендувати провести сесію без допуску до сесійної зали сторонніх осіб, забезпечивши онлайн-трансляцію ….”, – йдеться у постанові Житомирської міської територіальної виборчої комісії.

Нагадаємо, що голоси виборців Житомирської міської ОТГ на місцевих виборах розподілилися таким чином, що 6 політичних партій отримали підтримку понад п’яти відсотків виборців, і до міської ради увійдуть 42 депутати від таких політичних партій:

  Статистика захворюваності на грип та ГРВІ в Житомирській області за тиждень

Житомирська обласна організація політична партія «Пропозиція»;
Житомирська обласна організація політична партія «Слуга народу»;
Житомирська регіональна організація політична партія «Опозиційна платформа – За життя»;
Житомирська територіальна організація політична партія «Європейська Солідарність»;
Житомирська обласна організація політична партія «Сила і Честь»;
Житомирська обласна партійна організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
Сергій Сухомлин отримав підтримку – 29185 (51,378%) виборців і залишається міським головою.

Головою Житомирської міської ТВК Оксаною Плис буде оголошено підсумки виборів депутатів міської ради, міського голови та визнання їх повноважень…

Відповідно до ст. 18 Регламенту Житомирської міської ради на першій сесії новообраної міської ради будуть створені постійні комісії та затверджено їх персональний склад, обрано секретаря міської ради та членів виконавчого комітету, а також розглянуті інші питання задля забезпечення безперервності і наступності роботи органу місцевого самоврядування.