Хто стане секретарем нової Житомирської міської ради?

Хто стане секретарем нової Житомирської міської ради?

Хто стане секретарем нової Житомирської міської ради?

Сьогодні, 10:45

Підсумки сесії Житомирської обласної ради від 27 листопада засвідчили передбачувані висновки: владна верхівка Житомирщини отримала внаслідок місцевих виборів 25 жовтня дещо іншу конфігурацію. У складі Житомирської облради не стало «Свободи», «Самопомочі», БПП «Солідарності». Зате з’явилися «Наш край», партія «За майбутнє», «Сила і честь». Щоправда персонально обласна рада обновилася лише на третину.

Внаслідок подій, які відбулися на першій сесії обласної ради, намітився цікавий союз трьох основних гравців, які представлені сьогодні у керівництві Житомирською обласною радою. Разом зі «Слугами народу» до керівної верхівки входить і «Наш край», а також «Пропозиція». Відтепер керівництво Житомирської обласної організації партії «Слуга народу» чекає адекватної відповіді від «Пропозиції», лідер якої Житомирський міський голова Сергій Сухомлин проводить установчу сесію Житомирської міської ради вже у найближчий четвер. За домовленостями, які були дотримані 27 листопада, «слуги» мають отримати 3 грудня 2020-го року посаду секретаря Житомирської міськради. Хто персонально стане новообраним секретарем, сказати важко, бо невідомо, чи узгоджувалися між керівниками «Слуг народу» та «Пропозицією» конкретні прізвища кандидатів на посаду секретаря. Слід зауважити, що домовленість між «Пропозицією» (конкретно Сергія Сухомлина) і «слугами» щодо обрання секретаря Житомирської міськради неодмінно зачепить взаємостосунки між фракціями, що потрапили до складу Житомирської міськради.

  МУЗІКА. Сину, качки летять. ВІДЕО

У першу чергу це стосуватиметься фракції від партії «Опозиційна платформа «За життя»(ОПзЖ), яка очікувала якраз на отриманння посади секретаря Житомирської міськради. Ба більше, фракція ОПзЖ для такої посади давно вже підготувала потрібну кандидатуру в особі свого керівника- Наталії Леонченко. Проте у політиці так буває, що колишні домовленості доводиться переглядати і вносити певні корективи. Так, очевидно, станеться і 3 грудня, коли знаково важливу посаду секретаря Житомирської міськради доведеться «віддати» партії «Слуга народу». З іншого боку, якщо це, все ж таки станеться, спілка між «Пропозицією» та «слугами» матиме ще одну з’єднувальну ланку, яка засвідчить, що тріумвірат керівників Житомирської обласної ради (Федоренко – Дзюбенко – Ширма) з’явився не випадково.

Сидір Ковпак
Хто стане секретарем нової Житомирської міської ради?

Джерело статті: Житомир-Онлайн