Баскетбольний клуб “Житомир” двічі програв у грі з рівненською командою

Баскетбольний клуб "Житомир" двічі програв у грі з рівненською командою

Баскетбольний клуб “Житомир” двічі програв у грі з рівненською командою

Сьогодні, 08:42

Баскетбольний клуб “Житомир” на виїзді зіграв два матчі з рівненським БК “Рівне” – в результаті у житомирян дві поразки і команда перебуває на третій сходинці у своїй підгрупі національної баскетбольної першості.

Про це Суспільному розповів капітан команди Михайло Нейжмак. За його словами, у Рівному житомиряни поступилися лідерам першості, тамтешнім баскетболістам з рахунками 62:79 та 79:83:

“Ми грали з лідерами західної групи. У першому поєдинку ми десь програли, можливо, тактично або не були готові до настільки агресивного захисту від рівненської команди, з чого зробили висновок та переглянули першу гру, й почали другу гру в іншому напрямку. В другому матчі ми то були попереду, то йшли на рівних, але після завершення матчу ми програли. На це дуже впливали рішення суддів, які були необ’єктивними. Хочеться ще додати, що всі хлопці в першій та другій грі викладалися на свій максимум. Дуже була гарна гра. В нашій команді зіграв дуже добре Олексій Соловйов, який влучав з будь-якої дистанції. Всі старалися”.

  28 травня 2021 - яке сьогодні свято, чим день увійшов в історію, прикмети та заборони

За результатом ігор з БК “Рівне”, житомирська команда наразі перебуває на третій сходинці у своїй підгрупі національної баскетбольної першості.