Запуск онлайн-сервісу Uklon у Житомирі

Запуск онлайн-сервісу Uklon у Житомирі

Запуск онлайн-сервісу Uklon у Житомирі

Сьогодні, 14:26

Відтепер онлайн-сервіс замовлення авто Uklon доступний і у Житомирі.

Запуск онлайн-сервісу Uklon у Житомирі

Протестувати функціонал можна, завантаживши додаток Uklon в App Store чи Google play. Вартість поїздок стартує від 25 гривень. А для усіх нових клієнтів у Чернівцях діє знижка 50% на перші три поїздки!

«Напевно, 2020 рік ні для кого не був легким. Uklon – не виключення. Але цьогорічні перешкоди принесли й позитивні виклики для компанії, які стимулювали її розвиток і розширення. Тому ми дуже пишаємось ще одним новим містом на карті, де є Uklon і дякуємо усім, хто любить наш сервіс”, – каже співзасновник та операційний директор компанії Uklon Сергій Смусь.

Перша поїздка через додаток Uklon була виконана 25 березня 2010 року й цього року компанія святкує своє 10-річчя.

“Житомир і Чернівці – 2 останні відкриті міста з 8 нових у цьому році. Наразі онлайн-сервіс Uklon має найбільше географічне покриття в Україні, охоплюючи 19 міст різних регіонів. Цей факт мотивує нас щоденно працювати над якістю послуг і покращувати роботу сервісу”, – розповідає директор з розвитку Uklon Максим Остапюк.

  Житомиром їздить маршрутка, в якої вікно приклеєне скотчем. ФОТО

Нагадаємо, що Uklon відмовився від співпраці з надбюджетними автівками та підвищив суму безкоштовного страхування життя пасажирів і водіїв сервісу до 1 мільйону гривень.