З приходом Тетяни Руденької Житомирська обласна філармонія ожила!

З приходом Тетяни Руденької Житомирська обласна філармонія ожила!

З приходом Тетяни Руденької Житомирська обласна філармонія ожила!

Сьогодні, 17:02

27 листопада у Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера відбувся концерт академічної хорової капели “Орея”. Житомиряни мали змогу оцінити твори відомих українських та зарубіжних композиторів в оригінальній обробці, у виконанні знаних на весь світ хоровиків.

“Концерт “Ореї” був з абсолютно новою програмою, були абсолютно нові костюми, був відео-супровід. “Орея” завжди проходить “на ура”. Співали композиції, які вже були відомі у нас, з якими вони виступали на міжнародних фестивалях”, – повідомляє прес-служба філармонії у коментарі для сайту Zhitomir-Online.

У Житомирській обласній філармонії карантинні обмеження сприйняли як можливість реалізовувати нові проекти.

“В умовах пандемії у нас з’явилось дуже багато нових проектів. У нас є відео-проекти – Ірина Копоть час від часу з’являється у нас на сайті. У нас є концертна студія, є камери, є світло, й вона нам розповідає про мистецтво Житомирщини, зокрема про музичне мистецтво Житомирщини. Також у нас з’явився новий проект “Музика в словах” за ініціативи Тетяни Миколаївни. Ми його проводимо в малій залі, мета – популярізація творчості відомих та починаючих поетів, художників, музикантів Житомирщини, а також з нашими земляками, які проживають, наприклад, в інших країнах світу, й організовуємо творчі зустрічі з ними”, – зазначили у Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера.

  Україна залишається під впливом циклону: 17-19 квітня дощі, тумани, хмари

Сьогодні ввечері у Житомирській обласній філармонії відбудеться творча зустріч-презентація дитячої книжечки-розмальовки “Про Василя”. Автори: письменник Сергій Храбчук та художниця Олена Славова. На заході також будуть присутні діти з синдромом Дауна.

Керівництво філармонії дуже велику увагу приділяє естетичному вихованню підростаючого покоління.

“У нас дуже часто влаштовуються інтерактивні вистави для дітей, у тому числі для дітей учасників бойових дій, дітей з багатодітних сімей. Нещодавно пройшла дитяча вистава для дітей, які не чують”, – додає прес-служба Житомирської обласної філармонії.

У грудні керівництво філармонії запланувало Святкове новорічне шоу, але остаточна дата проведення заходу поки не відома.

“Новорічне шоу в нас зараз трішечки під питанням, воно повинно було бути 29 грудня. Це буде дитяча вистава, але ми думаємо, що ми її перенесемо на 18 грудня. Точно сказати зараз не можна, бо кожного дня щось змінюється”, – зауважують і Житомирській обласній філармонії.

Персонал філармонії з великою любов’ю та пошаною відноситься до свого директора – Руденької Тетяни Миколаївни.

  Хмельницький суддя "побоявся" судити президента

“З приходом Тетяни Миколаївни філармонія просто ожила! По-перше, зроблено ремонт. У нас завжди кажуть, що колектив має мати не тільки гідні умови для репетицій, але й для відпочинку. Вона зробила такую своєрідну візитівку Житомирської обласної філармонії – це білий рояль, який зустрічає при вході у музичний заклад. А також у нас з’явилась арт-вітальня, де артисти можуть відпочити. Раніше там було занедбане приміщення, а зараз справа від входу є арт-вітальня: там вони можуть відпочити, почитати книжки, поїсти. У малій залі зробили ремонт: поліпшили сценічне освітлення, оновили зовнішній вигляд у малій залі, там в нас проходять лекції. Також реплановано гримерки, хорові та хореографічні класи, для колективу філармонії відремонтували душові кабінки – такого з роду не було. Побудували невеличкий спортивний майданчик, він знаходиться у дворі філармонії. Також нові меблі, підлоги, дзеркала у кабінетах, класах. В усьому зручність і комфорт. Ми ї любимо, я вам точно скажу. Вона не просто хороша людина та чудова жінка, вона професіонал з великої літери й з нею завжди дуже приємно спілкуватись. Й дуже багато вона завжди робить. Одне з основного, що вона зробила, це те, що вона зробила затишну телевізійну студію. Тому що коли до нас приїзжають артисти, українські чи з-за кордону, були Любомир Мельник, Сільвіо Вілер – ми усіх записували у цій студії”, – відверто розповіли у Житомирській обласній філармонії.

З приходом Тетяни Руденької Житомирська обласна філармонія ожила!
  Вакцина, яку закуповуватиме Україна, виявилася ефективною на 50%

Прес-служба філармонії також зазначає, що вони мають свій сайт, який дуже гарно працює. Також мають власні сторінки у соціальних мережах, де активно спілкуються із підписниками. У соціальних мережах Житомирської обласної філармонії можна побачити світлини з різних заходів, відео-матеріали з концертів, дайджести подій, фрагменти екскурсій. Також керівництво філармонії планує по-новому анонсувати приїзди відомих артистів – записувати з ними відео, у яких артисти запрошуватимуть житомирян на свої концерти. Також за ініціативи директорки філармонії створено веб-сторінку сайту для слабозорих людей.

У Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера нагадують, що тепер житомиряни мають можливість купляти квитки онлайн. Також квитки можна придбати у касах, які є як всередині філармонії, так й зовні. Через карантинні обмеження заходи у концертній та у малій залах філармонії заповнюються на 50% від загальної кількості місць.

З приходом Тетяни Руденької Житомирська обласна філармонія ожила!
Джерело статті: Житомир-Онлайн