Чому влада сліпа?

Чому влада сліпа?

Чому влада сліпа?

Сьогодні, 15:23

Народний депутат Галина Третьякова знова потішила українців черговим опусом.

Тепер вона не бачить, що українські ФОПи генерують достатньої кількості податків. Якщо конкретніше, то пані Галина поставила під сумнів думку, що більшість ФОПів сплачують податками хоча б 8000 грн/рік.

Не намагаючись ставити під сумнів компетентність випускників Трускавецької академії «Слуг народу», хотів би зазначити наступне:

1) на відміну від ФОПів, народні обранці взагалі не генерують прибуток для держави. Вони лише проїдають ті кошти, які сплатили до бюджету підприємці.

2) ФОП забезпечує робочими місцями себе, і ще в середньому від трьох до п’яти осіб, і ці наймані працівники можуть бути не оформлені, але вони отримують зарплату, і тим самим підтримується купівельна спроможність громадян

3) підприємці забезпечують розвиток громадянського суспільства та системи контролю над владаю. Адже тільки та людина готова контролювати владу, яка платить податки.

Тож, якщо шановна пані Третьякова, не бачить грошей від ФОПів, то хай відмовиться від доходів із бюджету України. До речі середній доход народного депутата України, разом із зарплатою, компенсацією на проживання і коштами від виконання депутатських повноважень складає близько 80 000 грн/міс.

  Переживает ли Запад из-за войны на Донбасе?

І якщо на обговорення винести питання, що краще заплатити зарплату Г.Третьяковій чи заплатити десятьом реальним ФОПам, то відповідь суспільства буде однозначною)

Чому влада сліпа?
Автор статті: Микола Мельник