Як вибрати підхожі підгузки?

Як вибрати підхожі підгузки?

Як вибрати підхожі підгузки?

Сьогодні, 14:48

З винаходом підгузків мільйони мам змогли нарешті з полегшенням зітхнути й викроїти для себе зайві хвилини на відпочинок. Але згадані гігієнічні вироби допомагають не тільки матусям, а й немовлятам, оскільки подовжують їхній безтурботний сон.

Разом з появою на ринку памперсів прийшла купа страшилок про їх негативний вплив на здоров’я малюків. Частину міфів розвіяв здоровий глузд, але рештою й досі лякають недосвідчених батьків.

Купуємо лише якісні вироби

Якісний і правильно підібраний підгузок, який регулярно міняють, не завдасть малюкові жодної шкоди. Щодо якості цих виробів, то все просто — купуйте такі делікатні речі лише у перевірених продавців, котрі пропонують сертифікований товар. Наприклад, на auchan.ua — в інтернет-магазині мережі гіпермаркетів «АШАН», де ви знайдете найрізноманітніші і водночас лише першокласні підгузки. Замовити товар на сайті і отримати його у найближчому відділенні «Нової Пошти» можуть жителі усіх населених пунктів України. А от із тим, як правильно підібрати підгузки, розберемося далі.

  Як не переїсти за святковим столом: проста порада для новорічного застілля

Crop mother playing with baby

Види підгузків

Ці гігієнічні вироби бувають:

  • повітропроникними. У таких виробів внутрішній шар чудово поглинає вологу, а зовнішній утримує її, разом із тим пропускаючи повітря. Це досить дорогі товари, але вони мінімізують ризик виникнення прілостей, подразнень;
  • нічними або призначеними для тривалих прогулянок. Такі підгузки розраховані на поглинання великого обсягу вологи;
  • гіпоалергенними. Ці гігієнічні вироби призначені для малюків з надзвичайно чутливою шкірою. М’які матеріали, з яких виготовляють такі підгузки, дуже швидко поглинають вологу;
  • купальними. Ці вироби використовують, коли планується перебування малюка в басейні, морі. Водонепроникний зовнішній шар таких підгузків не дозволяє умовно брудній воді потрапити до ніжних інтимних місць малюка.

Для хлопчика чи для дівчинки

Вибираючи правильні гігієнічні вироби, не нехтуйте фізіологічними особливостями вашого малюка. Так, у спеціальних підгузках для новонароджених леді основний поглинальний прошарок зосереджений у середній частині памперса, а в призначених для хлопчиків — у передній частині.

Існують ще й універсальні (унісекс) вироби. У таких підгузках волога рівномірно поглинається всією нижньою частиною. Наче й зручно, але краще купувати памперси відповідно до статі дитини.

Розмір

Чи не найважливіша характеристика, оскільки часто його складно підібрати. Наче все зрозуміло — на пакуванні зазначено вік і вагу дитини, але статура в усіх малюків різна. Потрібно спробувати кілька варіантів підгузків різних брендів і поспостерігати, чи комфортно в тому чи іншому виробі дитині, чи не сповзає памперс, чи немає протікань.

Майте на увазі, що маркування на пакуванні також залежить від виробника. Одні бренди користуються мітками на зразок «new born» (для новонароджених), «mini» (від одного місяця), «midi», «maxi» й так далі. В інших віковий/ваговий ценз позначений літерами (S, M, L), цифрами (мабуть, ви не раз чули про «двієчки», «трієчки» тощо). З часом ви навчитеся швидко орієнтуватися в розмірах, тим паче, що від одного до другого переходитимете поступово.