Житомирський депутат Олександр Величко віддав депутатство своєму колезі із “Батьківщини” Сергію Пидюрі

Житомирський депутат Олександр Величко віддав депутатство своєму колезі із "Батьківщини" Сергію Пидюрі

Житомирський депутат Олександр Величко віддав депутатство своєму колезі із “Батьківщини” Сергію Пидюрі

Сьогодні, 21:15

Цього разу я не буду депутатом…

Це – непросте для мене рішення, але воно свідоме і зважене.

Так, я переміг на виборах до міської ради з єдиного списку “Батьківщини”, але:

1. Ми йшли на вибори командою однодумців (Сергій Маковський, Андрій Перун, Роман Мазур, Петро Адамович, Ігор Осіпчук і я щиро вірив, що матимемо достойне представництво в раді, проте безглуздий закон та інертна робота штабу “Батьківщини” та частини її членів-кандидатів нівелювали всі зусилля. Я пройшов один і лише тому, що був третім в єдиному списку. За нашу команду не соромно! У мене – кращий результат серед тих, хто балатувався від “Батьківщини”, а загалом ми набрали четверту частину всіх голосів цієї сили. Проте цього виявилося замало.
2. Я не збираюся розчинитися в “Батьківщині”, вступати в партію, виконувати волю партійних босів, слухати постійно про імперативний мандат, який мене чекає через рік (це дійсно передбачено законом і процедура позбавлення мандату рішенням партійної конференції виглядає досить просто). У мене є гідність.
3. Десять років своєї депутатської діяльності я присвятив турботі про людей (без пафосу): асфальти, капітальні і поточні ремонти у дворах і будинках; вирішення транспортних проблем (сам користуюсь громадським транспортом і бачу їх щодня); реалізації освітніх проектів та підтримці працівників освіти; реанімація ЗОШ №10, яка стала конкурентною не лише на Мар”янівці, а і в місті загалом тощо. Вважаю, що працював по-совісті – не для власного збагачення, а щоб місто було трохи комфортнішим.
4. Чи правильним є такий крок з позиції мешканців, які мене підтримали. Думаю, ні! Домовилися з Сергієм Пидюрою (а саме він є наступним в єдиному списку партії), що займе моє місце в міській раді про постійну допомогу мешканцям округу, особливо Мар”янівки, Смоківки у вирішенні поточних проблем (їх вистачає). Сподіваюсь, що він дотримає слова. Хоча і сам не збираюся відсторонитися від проблем людей і сфери освіти міста зокрема.

Житомирський депутат Олександр Величко віддав депутатство своєму колезі із "Батьківщини" Сергію Пидюрі
  У Житомирі близько 700 людей долучилися до благодійного забігу "Біжу за життя". ФОТО

Сергій Пидюра

Щиро вдячний всім, хто довірив свої голоси мені та членам нашої команди!
Сподіваюсь, що нові обранці дбатимуть про місто та його мешканців, а ті, для кого мірилом успіху є черговий встановлений кіоск; за безцінь куплене комунальне приміщення чи “віднайдений” шматок землі в місті, збагнуть, що законодавство сприятливим для них буде не завжди і не завжди кількість бабла буди визначальною в ході голосування, а треба буде йти до людей і звітувати.

P.S. Відповідну заяву в територіальну виборчу комісію написав. Зможу, нарешті, більше часу приділити родині; зосередитись на школі та, можливо, нових успішних політичних проектах. Будьте здорові!

Олександр Величко
Житомирський депутат Олександр Величко віддав депутатство своєму колезі із "Батьківщини" Сергію Пидюрі

Джерело статті: Житомир-Онлайн