Карантин вихідного дня скасували, Новий рік під питанням

Карантин вихідного дня скасували, Новий рік під питанням

Карантин вихідного дня скасували, Новий рік під питанням

Сьогодні, 16:06

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду заявив, що карантину вихідного дня в Україні більше не буде. При цьому уряд розробляє збалансоване рішення про посилення карантину в країні.

Детальніше про те, що планує Кабмін, в матеріалі РБК-Україна.

Так, Шмигаль заявив, що карантин вихідного дня дав позитивний ефект. Тільки за минулий тиждень в Україні зафіксували на 6 тисяч випадків зараження коронавірусом менше, ніж прогнозувалося раніше. Також вдалося стабілізувати ситуацію із заповненою лікарняних ліжок для COVID-19.

“Спостерігається вирівнювання ситуації з зайнятістю ліжок, яка вже місяць знаходиться на рівні 27-28 тисяч”, – повідомив Шмигаль.

Зараз уряд займається напрацюванням збалансованого рішення про посилення карантину. Поки ж в Україні і на вихідних і на будніх днях будуть діяти карантинні обмеження “помаранчевої” зони.

“Кабінет міністрів поки напрацьовує найбільш збалансоване рішення щодо можливого посилення карантинних обмежень. Згідно з законом, уряд повідомить про рішення за 7 днів до їх введення”, – заявив прем’єр-міністр України.

  На Житомирщині два голови обласної ради?

Можливі обмеження, зокрема, можуть стосуватися святкових днів. В уряді вже провели опитування серед місцевої влади.

Так, за словами Шмигаля, мери і глави ОДА згодні з повною забороною або введенням часткових обмежень щодо роботи святкових ярмарків. Також майже 90% міських голів підтримали повну заборону концертів. Ще 60% представників місцевої влади виступають за введення обмежень під час встановлення новорічної ялинки.