Сергій Форест: “Ми на порозі буржуазної революції!”

Сергій Форест: "Ми на порозі буржуазної революції!"

Сергій Форест: “Ми на порозі буржуазної революції!”

Сьогодні, 15:06

Вчора, 1 грудня, під стінами Верховної Ради відбулася акція протесту “SaveФОП”. На мітингу підприємці з Житомирщини та усієї України вимагали скасування касових апаратів для певних груп підприємців та виступали проти карантинних обмежень.

Відомий житомирський активіст Сергій Форест був присутній на акції протесту. Своїми враженнями від вчорашньої події він поділився з редакцією сайту Zhitomir-Online.

“Я вважаю, що ми на порозі буржуазної революції. Наскільки я знаю, у п’ятницю буде нова акція протесту, й людей буде не менше, якщо не більше”, – зазначив Сергій Форест.

Вчора у коментарі для сайту Zhitomir-Online Сергій Форест повідомляв, що протестуючі підприємці налаштовані серйозно й навіть думають про облаштування у Києві наметового містечка.

“Я розмовляв з організаторами протесту й вони сказали, що можливо буде поставлене наметове містечко”, – додав житомирський активіст.

Введення касових апаратів є потужним тиском великого бізнесу на малий бізнес, вважає Сергій Форест. Така реформа призведе до зростання цін на продовольчі товари та до погіршення добробуту українців.

  На Житомирщині зросла кількість повідомлень про шахрайства

“По-перше, все подорожчає. Для пересічного громадянина все стане дорожче. У ціни всіх товарів будуть закладені ці незручності. Стосовно видачі фіскальних чеків: не всюди ж є інтернет, а без інтернету тоді торгівля одразу припиняється. Також на товар мають буди накладні. До тих, хто торгують на базарі, прийде перевіряючий, там в них буде щось не співпадати й буде штраф”, – зазначив Сергій Форест.

У цій реформі житомирський активіст вбачає задоволення інтересів великого бізнесу.

“Вигода буде тим, хто буде легалізовувати транспортування товарів через кордон. Це навряд зупинить корупцію на таможнях, а тільки допоможе заробити мільйони доларів тим, хто ці документи буде готувати. По-друге, кількість підприємців скоротиться. Хочуть зробити глобалізацію бізнеса: щоб великі супермаркети розростаються, а малий бізнес пішов до них працювати наємними працівниками. Це знущання над людьми”, – каже Сергій Форест.

Малий бізнес у важкий “ковідний” період не отримує належної підтримки від влади. Окрім того, ФОПи вимушені захищатись від нападок з боку держави.

  Приємні покупки – Терезам, день змін - Левам: гороскоп на 30 серпня

“Більше двох мільйонів людей – це самозайняті, вони займаються бізнесом. Вони сплачують податки, а замість того, щоб їм допомогти, запровадити податкові канікули, держава навпаки посилила жорсткі заходи. Я був вчора під Верховною Радою, бачив настрої підприємців. Бачив депутатів Верховної Ради, які намагалися “вислизнути” через чорний вхід. Рішучість підприємців дуже висока й вони борються за свої права”, – заявив відомий житомирський активіст.

Такі реформи справляють враження, що держава є або некомпетентою у деяких питаннях, або не хоче захищати інтереси українців.

“Депутати… Або вони не хочуть, або не розуміють ситуацію… Особливо останнім часом. Це як хірург без медичної освіти, який замість того, щоб робити операції якісно, він починає красти медикаменти”, – додав Сергій Форест.

Сергій Форест: "Ми на порозі буржуазної революції!"
Джерело статті: Житомир-Онлайн