У Житомирі суд виніс вирок двом чоловікам, що готували 5 терактів у місті

У Житомирі суд виніс вирок двом чоловікам, що готували 5 терактів у місті

У Житомирі суд виніс вирок двом чоловікам, що готували 5 терактів у місті

Сьогодні, 14:17

Богунський районний суд засудив двох мешканців Житомира до 14 років позбавлення волі заочно.

“Оперативники спецслужби встановили, що група місцевих мешканців, активних учасників радикально налаштованого угруповання, у 2014 році готувала здійснення терористичних актів в обласному центрі. Вони планували дестабілізувати ситуацію у регіоні та “підтримати” терористичні організації “Л/ДНР”, – повідомляє СБУ.

СБУ встановила причетність зловмисників до підготовки п’яти терористичних актів на територіях банківських та державних установ, військкомату, а також житлового кварталу, де живуть родини військовослужбовців.

У серпні 2014 року правоохоронці затримали організатора групи та його спільника, у яких було вилучено складові саморобних вибухових пристроїв із зарядами, вибухівку загальною вагою 7,6 кілограма, а також детонатори, годинникові механізми та хімічні компоненти для виготовлення саморобних вибухових пристроїв.

“Суд визнав терористів винними у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 263-1, ч. 1 ст. 263, ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 263-1, ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 258, ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 258, ч. 2 ст. 258-4 Кримінального кодексу України, та призначив покарання у вигляді чотирнадцяти років позбавлення волі”, – додають в СБУ.

  Плітки – Стрільцям, нечуване везіння – Дівам: гороскоп на 11 грудня