На Житомирщині за рік відкрили шосту амбулаторію. ФОТО

На Житомирщині за рік відкрили шосту амбулаторію. ФОТО

На Житомирщині за рік відкрили шосту амбулаторію. ФОТО

Сьогодні, 14:24

Відкрили вже шосту з початку 2020 року амбулаторію. Цього разу у селі Водотиї Брусилівської територіальної громади. Раніше аналогічні сучасні медичні заклади відкрито в Дубрівці, Підлубах, Білилівці, Квітневому та Високому.

Про це 4 грудня повідомив голова ОДА Віталій Бунечко.

“Для кожної громади, насамперед, пріоритетним напрямком залишається сфера медицини. Ми бачимо, що завдяки злагодженій співпраці обласної державної адміністрації та місцевої влади вдається досягнути відчутних й помітних зрушень у житті громад та їх жителів.

Загальна кошторисна вартість складає 9 мільйонів гривень, з них лише 10% – співфінансування з боку місцевого бюджету.

Усі будівельні роботи по об’єкту завершені, включаючи внутрішнє та зовнішнє опорядження, облаштування інженерних мереж та благоустрій території. Амбулаторію оснащено зручними меблями та медичним обладнанням нового покоління.

Медичний заклад містить в собі 2 кабінети лікаря, кабінет щеплень, процедурну, перев’язочну, оглядову, кімнати для персоналу, зони очікування, кімнату здоров’я, дитячий куточок та ряд інших приміщень. Окрім того, облаштовано рекреаційну зону та парко-місця для відвідувачів.

  В Україні 18132 нових випадків COVID-19, на Житомирщині 891 новий випадок

Нова амбулаторія здатна обслуговувати понад 2,6 тисяч жителів села Водотиї та прилеглих сіл Брусилівської громади, зокрема сіл Покришів, Соболівка, Долинівка, Озера, Скочище, Западня та Мар’янівка.

Окрім цього, за державні кошти придбано службовий автомобіль для медичних працівників марки «Рено Дастер», який забезпечений комплектом телемедичного обладнання.

Сукупно, Житомирська обласна державна адміністрації до кінця року має на меті найближчим часом завершити роботи по 17 амбулаторіям на території діючих громад. Фактично завершені роботи у Биківці (Романівська територіальна громада), Краснополі (Краснопільська територіальна громада), Липне (Любарська територіальна громада) та Соколеві (Курненська територіальна громада).

Вкотре звертаюсь до новообраних голів територіальних громад щодо прискорення процесу виділення коштів для співфінансування об’єктів будівництва та завершення усіх необхідних робіт протягом наступних сесій. Жителі ваших громади мають право отримувати якісні медичні послуги первинної ланки, особливо в період пандемії COVID-19.

Також сьогодні зроблено завершальний крок для здачі в експлуатацію дороги по вулиці Цегельна в Брусилові. Об’єкт внесено до переліку програми «Велике будівництво». Фактично, роботи завершені три місяці тому, проте було відсутнє співфінансування від місцевого бюджету. Голова Брусилівської громади Володимир Габенець запевнив, що вже сьогодні підрядній організації перерахують кошти у розмірі 500 тисяч гривень – частка співфінансування місцевого бюджету. Загальна вартість капітального ремонту – 5,3 мільйони гривень”, – повідомив голова ОДА

На Житомирщині за рік відкрили шосту амбулаторію. ФОТО
На Житомирщині за рік відкрили шосту амбулаторію. ФОТО
На Житомирщині за рік відкрили шосту амбулаторію. ФОТО
На Житомирщині за рік відкрили шосту амбулаторію. ФОТО
  В лісах Житомирщини з'явилася чорниця. ФОТО